Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

WEEKEND W KANAŁACH SPORTOWYCH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Hitowe starcia w PlusLidze, walka polskich szczypiornistek w eliminacjach Mistrzostw Europy, a także rywalizacja kierowców Formuły 1 i motocyklistów o tytuł mistrza świata - to jedynie wybrane weekendowe transmisje "na żywo". Wydarzenia te, będzie można śledzić na sportowych antenach Polsatu.


Sobota:

Piłka Nożna
T-Mobile Ekstraklasa
15:20 Pogoń Szczecin - Korona Kielce (Polsat Sport Extra)
Komentują: Marcin Feddek i Marcin Adamski

Liga ukraińska
15:00 Szachtar Donieck - Zoria Ługańsk (Polsat Sport News)
Komentuje: Mark Kleitz

Liga rosyjska
17:30 Spartak Moskwa - FK Rostów (Polsat Sport Extra)
Komentuje: Grzegorz Michalewski

Liga holenderska
20:40 Ajax Amsterdam - RKC Waalwijk (Polsat Sport Extra)
Komentuje: Tomasz Włodarczyk


Siatkówka
PlusLiga
14:45 Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (Polsat Sport)
Komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz


Siatkówka plażowa
FIVB World Tour
6:30 Turniej w Chinach (Polsat Sport Extra)
Komentuje: Grzegorz Michalewski

FIVB World Tour
9:30 Turniej w Chinach (Polsat Sport News)
Komentuje: Grzegorz Michalewski


Sporty Motorowe
Formuła 1
6:30 GP Indii - 3 sesja treningowa (Polsat Sport Extra)
Komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

9:30 GP Indii - studio (Polsat Sport Extra)
Prowadzący: Włodzimierz Zientarski i Krystian Sobierajski

10:30 GP Indii - kwalifikacje (Polsat Sport Extra)
Komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski


Motocyklowe Mistrzostwa Świata
6:30 GP Japonii - treningi i kwalifikacje (Polsat Sport News)
Komentują: Michał Fiałkowski i Adam Badziak


Boks
Gala w Oldenburgu
Od 18:00 - starcie Arthur Abraham vs. Giovanni De Carolis (Polsat Sport)
Komentują: Andrzej Kostyra i trener Andrzej Gmitruk


Niedziela:

Piłka nożna
Magazyn piłkarski
11:00 Cafe Futbol (Polsat Sport)
Prowadzący: Mateusz Borek. Goście: Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk

Liga holenderska
12:30 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven (Polsat Sport)
Komentuje: Cezary Kowalski

T-Mobile Ekstraklasa:
15:20 Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz (Polsat Sport)
Komentują: Marcin Feddek i Waldemar Prusik


Siatkówka
PlusLiga
14:45 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport i Polsat Sport News)
Komentują: Tomasz Swędrowski i trener Ireneusz Mazur


Siatkówka plażowa
FIVB World Tour
Od 9:05 Turniej w Chinach (Polsat Sport News)
Komentuje: Łukasz Starowieyski


Piłka ręczna
Eliminacje Mistrzostw Europy kobiet
17:30 Polska - Czechy (Polsat Sport)
Komentują: Szymon Rojek i trener Wojciech Nowiński


Sporty Motorowe
Formuła 1
8:30 GP Indii - studio (Polsat Sport Extra)
Prowadzący: Włodzimierz Zientarski i Krystian Sobierajski

10:30 GP Indii - wyścig (Polsat Sport Extra)
Komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski


Motocyklowe Mistrzostwa Świata
5:20 GP Japonii (Polsat Sport News)
Komentują: Michał Fiałkowski i Adam Badziak


Informuje: Polsatsport.pl
#1 | Baldur dnia 27.10.13 08:36
Jest w czym wybierać. Wbrew powszechnej opinii przeciwników słonecznej platformy transmisji sportowych jest bardzo dużo i to różnych dyscyplin.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający