Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

WEEKEND NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Bardzo bogaty weekend na sportowych antenach Polsatu. Mecze piłkarskiej ekstraklasy, ligowa siatkówka i koszykówka, Formuła 1, koniec zmagań tenisistów w Paryżu, gala bokserska z Nowego Jorku i wreszcie Cafe Futbol z udziałem nowego selekcjonera reprezentacji Adama Nawałki



SOBOTA

Piłka Nożna
T-Mobile Ekstraklasa
Godz. 15:20
Godz. 17:50
(więcej tutaj)

Liga ukraińska
Godz. 12:20 - Howerła Użhorod - PFK Sewastopol (Polsat Sport News)
komentuje: Marek Kleitz

Liga holenderska
Godz. 20:40 - PSV Eindhoven - PEC Zwolle (Polsat Sport Extra/HD)
komentuje: Tomasz Włodarczyk

Godz. 23:30 - Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem (premiera Polsat Sport Extra/HD)
komentuje: Piotr Przybysz

Liga rosyjska
Godz. 21:05 - Zenit Sankt Petersburg - Amkar Perm (premiera Polsat Sport News)
komentuje: Grzegorz Michalewski

Siatkówka
PlusLiga
Godz. 14:45 - ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport/HD)
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Formuła 1
Godz. 11:00 - GP Abu Zabi - 3. sesja treningowa (Polsat Sport Extra/HD)
komentują Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

Godz. 13:00 - GP Abu Zabi - studio (Polsat Sport Extra/HD)
prowadzący: Włodzimierz Zientarski i Krystian Sobierajski, goście: Gosia Rdest, Maurycy Kochański

Godz. 14:00 - GP Abu Zabi - kwalifikacje (Polsat Sport Extra/HD)
komentują Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

Godz. 15:00 - GP Abu Zabi - studio (Polsat Sport Extra/HD)
prowadzący: Włodzimierz Zientarski i Krystian Sobierajski, goście: Gosia Rdest, Maurycy Kochański

Tenis
Godz. 14:30 - Turniej ATP Masters w Paryżu - I półfinał (Polsat Sport News)
komentują: Bohdan Tomaszewski i Krzysztof Wanio

Godz. 17:15 - Turniej ATP Masters w Paryżu - II półfinał (Polsat Sport Extra/HD)
komentuje: Tomasz Tomaszewski

Godz. 16:30 - Turniej WTA w Sofii - I półfinał (Polsat Sport News)
komentuje: Katarzyna Nowak

Godz. 18:30 - Turniej WTA w Sofii - II półfinał (Polsat Sport News)
komentuje: Tomasz Lorek

Boks
Godz. 01.00 - Gala w Nowym Jorku - studio (Polsat Sport/HD)
goście: Janusz Pindera, Przemysław Saleta i Grzegorz Proksa


Godz. 02:00 - Gala w Nowym Jorku - walki Gołowkin - Stevens, Afolabi - Janik (Polsat Sport/HD)
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk



NIEDZIELA

Piłka Nożna
Godz. 11:00 - Cafe Futbol (Polsat Sport/HD)
prowadzący: Mateusz Borek, goście: Adam Nawałka, Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk


T-Mobile Ekstraklasa
Godz. 15:20 (więcej tutaj)

Liga ukraińska
Godz. 17:30 - Metalurg Donieck - Dnipro Dniepropitrowsk (premiera Polsat Sport Extra/HD)
komentuje: Marek Kleitz

Liga rosyjska
Godz. 23:15 - Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa (premiera Polsat Sport News)
komentuje: Grzegorz Michalewski

Siatkówka
Orlen Liga
Godz. 14:45 - Impel Wrocław - ATOM Trefl Sopot (Polsat Sport/HD)
komentuje: Tomasz Swędrowski

Piłka ręczna
PGNiG Superliga
Godz. 17:30 - Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (Polsat Sport/HD)
komentują: Szymon Rojek i trener Wojciech Nowiński

Koszykówka
Tauron Basket Liga
Godz. 19:45 - Anwil Włocławek - Trefl Sopot (Polsat Sport News)
komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

Formuła 1
Godz. 12:00 - GP Abu Zabi - studio (Polsat Sport Extra/HD)
prowadzący: Włodzimierz Zientarski i Krystian Sobierajski, goście: Gosia Rdest, Maurycy Kochański

Godz. 14:00- GP Abu Zabi - wyścig (Polsat/HD)
komentują Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

Tenis
Godz. 15:00 Turniej ATP Masters w Paryżu - finał (Polsat Sport News)
komentują: Bohdan Tomaszewski i Krzysztof Wanio

Kolarstwo torowe
Godz. 19:30 - Zawody Pucharu Świata w Manchesterze (premiera Polsat Sport/HD)
komentują: Marcin Lepa i Andrzej Piątek


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający