Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA POWIĘKSZYŁA OFERTĘ O KANAŁ HISTORYDrukuj

IPLA
Pakiety IPLA MIX i IPLA NET TV oferowane w ramach platformy internetowej IPLA zostały wzbogacone o nowy kanał dokumentalny - HISTORY. Warto wspomnieć, że stacja dostępna jest również w ofercie satelitarnej Cyfrowego Polsatu.


Obecnie w IPLA oglądać możemy następujące kanały telewizyjne na żywo: Discovery Channel, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Eurosport, Eurosport 2, FightKlub, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Biznes, Superstacja, TV Republika, rbl.tv, 4fun.tv, TV DISCO, iTV, Kino Polska, FilmBox, FilmBox HD, FilmBox Extra, FilmBox Family, Kino Polska Muzyka, DocuBox, FightBox, a od teraz także HISTORY.
#1 | Prokop dnia 05.11.13 17:45
Oferta Ipli jest coraz bardziej ciekawa, nie wspominając już o tych stacjach, które tak jak własnie dodany History można oglądać na żywo. Kawał dobrej roboty odwalił i odwala wciąż CP dbając o rozwój tego serwisu tv. a

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający