Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP UDOSTĘPNIŁ NOWY SOFT DLA WSZYSTKICH DEKODERÓW HD 5000Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił wszystkim posiadaczom dekoderów HD 5000 nowe oprogramowanie. Nowy soft oznaczony został numerem 2.42.1.5. Jak poinformowała serwis cyfrowypolsatnews.pl, Olga Zomer, rzecznik prasowy operatora, główne zmiany to, m.in udostępnienie serwisu IPLA również w płatnej wersji.

"Nowe oprogramowanie w wersji 2.42.1.5 zostało udostępnione dla wszystkich dekoderów HD5000. Główne zmiany, to udostępnienie serwisu IPLA także w płatnej wersji i wprowadzenie funkcjonalności ECO AUTO OFF, która umożliwia automatyczne wyłączanie dekodera po 3 lub 6 godzinach, gdy nie jest używany." - powiedziała Zomer.

Dodajmy, że to już trzecie w ostatnim czasie oprogramowanie dedykowane dla tego dekodera. O ostatnich zmianach pisaliśmy w tym newsie, z kolei o oprogramowaniu wrześniowym w tym.

Przypomnijmy, że soft aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".
#1 | AR HD dnia 05.11.13 19:46
Kolejny soft dla tego dekodera, może teraz wszystko będzie ok. Powinni zadbać również o pozostałe dekodery Cyfrowego Polsatu, w tym HD 6000 i PVR HD 7000. Osobiście mam Sagemcoma i również czekam na nowy soft, który poprawi niektóre błędy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający