Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT POSZERZA GRUPĘ TESTERÓW NOWEGO ICOK (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W ostatnim czasie Cyfrowy Polsat poszerzył grono abonentów testujących najnowszą wersję Internetowego Centrum Obsługi Klienta (ICOK). Jak zapewnia operator, odświeżona usługa ma sprostać oczekiwaniom wszystkich.


Należy pamiętać, że ICOK w wersji 2.0 jest nadal w fazie testowej i nie wszystko może działać jak należy. Odświeżony został wygląd, który jest nowoczesny, mający na celu zapewnić abonentom wiele pożytku. Wszystkie dane zamieszone w najnowszej wersji są przejrzyste i zestawione w taki sposób, by abonent miał zawsze i wszędzie wgląd do swoich rachunków i najnowszych promocji.Strona główna nowego ICOKZestawienie płatności


Saldo bieżąceNajnowsza wersja ICOK jest udostępniania etapami wybranym grupom abonenckim. O możliwości przetestowania powiadamia Cyfrowy Polsat w formie elektronicznej (e-mail). Na głównej stronie operatora znajdziemy jeszcze starą wersje, ale według zapewnień, jak nie będzie komplikacji, Cyfrowy Polsat zdecyduje się na udostępnienie najnowszego Internetowego Centrum Obsługi Klienta wszystkim abonentom.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający