Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: NAJWIĘKSZY ZASIĘG LTE, ROAMING LTE I NOWY SMARTFON (foto)Drukuj

Plus
Od ponad roku Plus modernizuje sieć i powiększa zasięg mobilnego internetu. Dziś w zasięgu internetu w technologii LTE znajdują się już blisko 24 miliony Polaków, czyli 62% populacji naszego kraju. Oznacza to, że użytkownicy Plusa mogą korzystać z najnowocześniejszej obecnie technologii mobilnego internetu w 1100 miejscowościach, a nie jedynie w centrach trzynastu miast.

Natomiast, w zasięgu internetu HSPA/HSPA+ jest już 98% populacji, czyli blisko 38 milionów osób.


Zasięg internetu LTE i HSPA/HSPA+


Postęp prac w rozbudowie zasięgu LTE w sieci Plus


Roaming LTE

Patrząc na powyższe dane widać, że Plus jest jedynym operatorem posiadającym obecnie realne pokrycie zasięgiem LTE w skali ogólnopolskiej. Teraz, jako pierwszy zaoferuje swoim klientom możliwość korzystania z LTE w roamingu. Już wkrótce użytkownicy LTE Plusa, będą mogli używać tej technologii w czasie pobytu za granicą korzystając z roamingu jednego z partnerów operatora na terenie Unii Europejskiej.

Najtańszy smartfon na rynku

Plus wprowadza do swej oferty również najtańszy obecnie smartfon na rynku. Będzie to smartfon typu dual SIM pracujący w systemie Android 4.2.2, wyposażony w czytnik kart pamięci microSD i apart 5 Mpix. Smartfon Plus dostępny będzie w trzech wersjach różniących się wielkością ekranu: 5.5”, 4” oraz 3,5”. Model z wyświetlaczem 4 calowym dostępny będzie już od 1 zł w ofercie Plus Mix (20 zł na 36 doładowań dla stałych abonentów).


Foto: Plus
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający