Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS GOTOWY NA ŚWIĘTA - NOWA OFERTADrukuj

Plus
Smartfon, modem, router, tablet, laptop, dekoder, telewizor. To wymarzone prezenty pod choinkę. I każdą z tych rzeczy można znaleźć od 6 listopada w ofercie Plusa w atrakcyjnych zestawach. Od dziś Plus wprowadza zestawy łączące internet z telewizją lub telefon z telewizją.


Szczegóły:
* Klienci, kupując Plus Abonament lub Plus Internet za min. 59,90 zł, otrzymują możliwość zakupu pakietu telewizji satelitarnej Mini HD Cyfrowego Polsatu z 36 kanałami dla całej rodziny (w tym 6 kanałami HD) z abonamentem 0 zł!
Za zestaw smartfon LG Swift L7” oraz tablet Prestigio MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 79,90 zł.
* Za zestaw internet 15 GB z modemem ZTE MF823 plus smartfon Samsung Galaxy Trend z 400 minutami do wykorzystania na rozmowy oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu z dekoderem HD 3000 klient zapłaci miesięcznie 99,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję oraz obniżony o 20 zł abonament telefoniczny.
* Za internet 15 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7.9” 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 84,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję.

W specjalnej ofercie świątecznej Plus przygotował super zestawy sprzętów pod choinkę:
* Dla klientów Plus Abonament jest to zestaw składający się ze smartfona Samsung Galaxy Core oraz telewizora Samsung LED Smart TV 40’’ dostępny za jedyne 99,90 zł. Kupując ten zestaw można też skorzystać z oferty telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, która jest dostępna za 0 zł miesięcznie.
* Klienci Plus Internet mogą skorzystać z zestawu z internetem 10 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7,9” 3G, laptopem Acer Aspire E1 530 i routerem domowym LTE ZTE MF28D za 99,90 zł miesięcznie.

Jeśli chodzi o komunikację marketingową, okres przedświąteczny zapowiada się równie ciekawie. W telewizji zobaczyć będzie można spoty, których głównymi bohaterami będą "aktorzy znani z reklam Plusa" oraz… Baśka, która ma nowego chłopaka.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający