Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKSERSKA GALA Z UDZIAŁEM SULĘCKIEGO W POLSACIE SPORT I PS NEWSDrukuj

Polsat Sport (HD)
Po rozstaniu Andrzeja Gmitruka z Mateuszem Masternakiem najbardziej perspektywicznym zawodnikiem w grupie AG Promotions wydaje się być Sulęcki, który dotychczas wychodził do ringu 15 razy i nigdy nie zszedł z niego przegrany. Gala z udziałem Macieja Sulęckiego w sobotę w Polsacie Sport.

Dla Sulęckiego starcie w Ełku będzie czwartą walką w tym roku, a już trzecią z rodakiem. W lutym, podczas Polsat Boxing Night, pokonał jednogłośnie na punkty Roberta Świerzbińskiego, a cztery miesiące później zrobił dokładnie to samo, tyle że z Danielem Urbańskim w Ostródzie. Jednak teraz „Stricza” czeka najcięższy bratobójczy pojedynek.

Wawrzyczek ma na koncie 21 walk. Dwie z nich zakończyły się remisem, a jedna porażką. 29-latka pokonał w 2007 roku w Dublinie George Katsimpas. Ostatnio pięściarza z Oświęcimia nie opuszcza dobra passa, jednak Sulęcki zamierza ją przerwać.

Transmisja gali w Polsacie Sport/HD, 9 listopada, od godziny 20:00, natomiast walkę wieczoru około godziny 23:00 pokaże również Polsat Sport News.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający