Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

BAJKOWE BOŻE NARODZENIE W POLSAT JIM JAM (foto)Drukuj

Polsat JimJam
Wspólne ubieranie choinki, światło lampek, pakowanie prezentów, wypatrywanie pierwszej gwiazdki, zapach ciasta i wreszcie najważniejsze – cała rodzina razem. Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat świąt Bożego Narodzenia. Kanał Polsat JimJam zadbał o to, by wśród prezentowanych w grudniu bajek nie zabrakło premier, które nie tylko oddają nastrój Świąt.

Pokazują także ich ducha i sens, czyli to, by tego dnia pamiętać o innych, dzielić się, a może nawet zaprosić do stołu zagubionego wędrowca.

W środę, 25 grudnia, w pierwszy dzień Świąt, o godzinie 10:00 i 17:00 mali widzowie będą mogli obejrzeć bajkę utrzymaną w bardzo wesołej konwencji. Będzie to "Boże Narodzenie Elfów". Ten zabawny film animowany bazuje na dobrze znanej historii szewca i elfów. Szewc Hans jest wspomagany przez elfy, które bardzo chciałyby zostać pomocnikami Świętego Mikołaja. Hans jest bardzo biedny i gdyby nie pomoc jego małych uczniów, nie dałby sobie rady z pracą w najtrudniejszym, zimowym okresie. Jednak dzięki uroczym istotkom ze szpiczastymi uszami, udaje mu się poradzić sobie z nawałem pracy, a nawet… zostać nadwornym szewcem u niezwykle próżnego króla. Jak potoczą się jego dalsze losy? Tego dowiecie się dzięki Polsat JimJam. Powtórka bajki w niedzielę, 29 grudnia o godzinie 10:00 i 17:00.


"Boże Narodzenie Elfów"


Kolejną świąteczną propozycją kanału jest film animowany "Noc przed Bożym Narodzeniem". Bajka ta jest wzruszającą opowieścią, której wiele uroku dodaje piękna animacja. Bohaterem historii jest mały chłopiec, sierota o imieniu Jeffrey. Nieodłącznym towarzyszem Jeffreya jest jego wierny przyjaciel - kot. Chłopiec pracuje w fabryce zabawek, a w wolnych chwilach naprawia popsute drobiazgi, które potajemnie przekazuje sierotom z domu dziecka. Niestety chytry właściciel fabryki szybko się o tym dowiaduje i postanawia ukarać chłopca za jego dobre serce. Na szczęście jest ktoś, kto stanowi całkowite przeciwieństwo fabrykanta – ktoś dobry, ciepły, pomocny i niezwykle życzliwy. Kto to będzie i czy pomoże małemu Jeffreyowi? Dzieci będą mogły się spotkać się z Jeffreyem i jego kotem w niedzielę, 22 grudnia o godzinie 10:00 i 17:00 oraz w samą Wigilię, 24 grudnia o tej samej porze. Powtórka bajki także w sobotę, 28 grudnia o godzinie 10:00 i 17:00.

"Noc przed Bożym Narodzeniem"


Polsat JimJam zaprasza do oglądania świątecznych premier filmów animowanych:
* "Boże Narodzenie Elfów" już 25 grudnia o godzinie 10:00 i 17:00. Powtórka o tej samej porze 29 grudnia.
* Noc przed Bożym Narodzeniem" 22, 25 i 28 grudnia o godzinie 10:00 i 17:00.


Foto: Polsat JimJam
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający