Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: DARMOWY INTERNET LTE W SMARTFONACHDrukuj

Plus
Sieć Plus wprowadza kolejną nowość i oferuje swoim klientom darmowy internet w smartfonach LTE nawet przez 24 miesiące. Z nowej promocji może skorzystać każdy, kto podpisze umowę i wybierze smartfon LTE.


Oferta Plusa:

… zapewnia największy realny ogólnopolski zasięg

Plus jest obecnie jedynym operatorem posiadającym realne pokrycie zasięgiem LTE w skali ogólnopolskiej. Cały czas dynamicznie modernizowana jest sieć operatora i powiększany zasięg mobilnego internetu LTE, z którego może już dziś korzystać 62% populacji naszego kraju. To blisko 24 miliony Polaków w 1100 miejscowościach i ich okolicach na terenie całego kraju! Z aktualną mapą zasięgu można się zapoznać na stronie www.plus.pl/indywidualna/pomoc/MapaZasiegu.

… daje darmowe LTE w smartfonach

Całkowicie nowa promocja na bezpłatne korzystanie z internetu w smartfonach LTE dostępna jest w ofertach "MaszSmartfon" i "Masz Smartfon Bez Limitu", także w ofercie ratalnej. Polega ona na przyznaniu klientom rabatu na pakiet internetowy Non Stop zawarty w opłacie miesięcznej. Rabat ten uruchamiany jest automatycznie, a długość okresu bezpłatnego korzystania z internetu zależy tylko od wybranego przez klienta modelu telefonu. Rabat przyznawany jest na 6 lub nawet na 24 miesiące.

Promocja z darmowym internetem na 24 miesiące dotyczy smartfonów marki:
* LG - LG Swift F5 LTE oraz LG Swift G LTE.

Promocja z darmowym internetem na 6 miesięcy dotyczy smartfonówmarki:
* Samsung: Samsung Galaxy S4 LTE, Samsung Galaxy Note 3 LTE, Samsung Galaxy S III LTE, Samsung Galaxy Note II LTE, Samsung Galaxy Ace 3 LTE;
* Sony: Sony Xperia Z1 LTE, Sony Xperia Z LTE, Sony Xperia SP LTE
* Nokia: Nokia Lumia: Nokia Lumia 625 LTE, Nokia Lumia 820 LTE, Nokia Lumia 920 LTE. Promocją darmowego internetu na 6 miesięcy objęte są również nie posiadające LTE smartfony Nokia Lumia: 520, 610, 620, 800 i 900.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Plusa a także osoby, które przeniosą swój dotychczasowy numer do sieci Plus oraz dotychczasowi abonenci Plusa przedłużający umowę. Jedynym warunkiem jest wybranie odpowiedniej oferty z telefonem.

… umożliwi korzystanie z LTE w roamingu na terenie UE

Już wkrótce Plus jako pierwszy zaoferuje swoim klientom możliwość korzystania z LTE w roamingu. Użytkownicy LTE Plusa, będą mogli używać tej technologii w czasie pobytu za granicą korzystając z roamingu jednego z partnerów operatora na terenie Unii Europejskiej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający