Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

DRUGIE URODZINY POLSAT JIM JAMDrukuj

Polsat JimJam
W dniu 19 listopada kanał dziecięcy Polsat Jim Jam będzie obchodził drugie urodziny. Polsat Jim Jam to telewizyjny kanał dziecięcy przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym (od roku do 6 lat) oraz ich rodziców i opiekunów.

Bezpieczne, inspirujące i wciągające programy zostały stworzone specjalnie po to, żeby wspomagać emocjonalny, intelektualny i społeczny rozwój dziecka.

W ofercie Polsat Jim Jam znajdują się programy uwielbiane przez przedszkolaków z całego świata, m.in. : "Tomek i przyjaciele", "Bob budowniczy", "Pingu", "Barney i przyjaciele", "Roztańczona Angelina" i "Strażak Sam".

Polsat Jim Jam jest miejscem gdzie dzieci mogą bezpiecznie, zabawnie i edukacyjnie spędzić czas, a rodzice mogą zostawić dziecko przed telewizorem, nie martwic się o negatywny wpływ programu na dzieci. Emitowane programy na kanale dostarczają dziecku mnóstwo stymulującej zabawy.

Obecnie kanał jest dostępny w ponad 60 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i w Azji w 13 różnych wersjach językowych i ma ponad 14 milionów abonentów na całym świecie.

Z okazji drugich urodzin serdeczne życzenia składa redakcja cyfrowypolsat.cba.pl

źródło: Polsat Jim Jam/własne
#1 | Emil dnia 18.11.11 18:47
Szkoda, że Polsat się nie postarał i nie uruchomił własnego kanału dla dzieci. Mogli kupić prawa od różnych wytwórni i byłoby gites. Mogłyby tam lecieć te bajki co są rano na Polsacie. Pamiętam jak kiedyś był tam nawet "Ed, Edd n Eddy" znane z Cartoon Network. Może w przyszłości Polsat rozpatrzy format kanału dla dzieci i uruchomi własny Z przymrużeniem oka
#2 | PN dnia 18.11.11 18:53
Emil dokładnie, ja jeszcze pamiętam jak leciał tam Hugo, Power Rangers czy po południu kultowe PokemonyFajne,

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający