Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

MULTIMEDIA POLSKA KOLEJNYM MVNO DZIAŁAJĄCYM NA SIECI PLUSDrukuj

Plus
Polkomtel Sp. z o.o, operator sieci Plus oraz Multimedia Polska S.A., dostawca usług telekomunikacyjnych podpisały umowę, w ramach której Plus zapewnił Multimediom hurtowy dostęp do sieci mobilnej. Tym samym Multimedia Polska do swojego portfolio usług dołącza MVNO.


W ramach zawartej umowy Grupa Multimedia Polska S.A. zyskała możliwość świadczenia pełnego wachlarza detalicznych usług mobilnych, w tym m.in. roaming i dostęp do numerów specjalnych. Ponadto Polkomtel zagwarantował nowemu partnerowi wsparcie w obsłudze klienta, pomoc w zakupie telefonów, itp. Strony podkreślają, że jest to pierwszy etap współpracy i zapowiadają poszerzanie jej zakresu oraz rozbudowę oferty produktowej.

Nasza strategia zakłada stałą rozbudowę oferty i poszerzanie portfolio świadczonych przez nas usług. Proponowane klientom pakiety zawierają oprócz cyfrowej telewizji, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonu, również sprzedaż ubezpieczeń, a dzięki zawartej właśnie umowie z Polkomtelem, solidnym i doświadczonym partnerem, stacjonarną usługę telefoniczną wzbogaci telefon komórkowy.” - podkreśla Andrzej Rogowski, Prezes Zarządu Grupy Multimedia Polska.

Komercyjny start Multimedia Polska z głosową ofertą MVNO planowany jest jeszcze w tym roku.

Dla Polkomtelu umowa MVNO z Multimedia Polska to potwierdzenie konsekwentnie realizowanej strategii rozwijania współpracy hurtowej z partnerami posiadającymi silną pozycję na rynku i korzystającymi z naszej infrastruktury. Jest to też dowód zaufania do nas i potwierdzenie wysokiej jakości usług w nowoczesnej sieci Plusa, które oferujemy naszym partnerom.” – mówi Tobias Solorz, Członek Zarządu Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel jest w Polsce liderem w zakresie współpracy z partnerami hurtowymi w oparciu o umowy roamingu krajowego i umowy typu MVNO, których obecnie posiada kilkanaście.

Grupa Multimedia Polska to ogólnopolski operator telekomunikacyjny, świadczący usługi cyfrowej telewizji kablowej, internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonu - 825 tysiącom abonentów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający