Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SUKCES SERIALU "BIBLIA" W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
16 listopada Telewizja Polsat zakończyła emisję telewizyjnego megahitu „Biblia”. Polska premiera najnowszego serialu religijnego, która odbyła się zaledwie siedem miesięcy po premierze na amerykańskim kanale dokumentalnym History, przyniosła sukces stacji. "Biblia" podbiła serca widzów Telewizji Polsat - gromadziła przed telewizorami średnio 2 mln 519 tys. osób.Przełożyło się to na 15,90% udziałów w grupie komercyjnej (16-49) oraz 16,65% w grupie wszystkich oglądających (4+). Produkcja podniosła wynik stacji względem analogicznego okresu ubiegłego roku (1 mln 644 tys.) o 875 tys widzów, czyli ponad 50%. W grupie komercyjnej (16-49) „Biblia” zanotowała wzrost o 20%. Serial „Biblia” był nadawany w ścisłym sobotnim prime-timie, od 19 października do 16 listopada, o godzinie 20:05.

Stacja wyemitowała pięć dziewięćdziesięcio minutowych odcinków. Serial jest spektakularną i najwierniejszą oryginałowi ekranizacją najbardziej znanej księgi w historii ludzkości - Biblii. Przedstawia stworzenie świata, losy narodu izraelskiego i jego przymierza z Bogiem oraz przełomowe wydarzenia, które doprowadziły do ukrzyżowania i zmartwychwstania Chrystusa oraz początki chrześcijaństwa. Serial przywołuje najważniejsze historie z Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu.

Niezapomniane opowieści od Księgi Rodzaju do Księgi Objawienia rozwijają się w pełne żywiołowej akcji obrazy filmowe, które porwą, wzruszą i skłonią do refleksji nie tylko katolików.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający