Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

TELEWIZJA LOVE: DZIAŁANIA CP NIE SĄ W ŻADEN SPOSÓB PRAWNIE UMOCOWANEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Telewizja LOVE jest zaskoczona wyłączeniem z oferty Cyfrowego Polsatu. Od wczoraj na portalu społecznościowym Facebook publikuje oświadczenia, które mają przekazać widzom, że nadawca w żaden sposób nie chce opuszczać polskiego rynku.


"Z przykrością informujemy, że wczoraj późnym popołudniem, tj. 20-go listopada br. Cyfrowy Polsat, będący dostawcą sygnału Telewizji LOVE na satelitę Hot Bird, działając całkowicie bez naszej wiedzy wstrzymał transmisję kanału.

Mamy jednak nadzieje, że jest to problem tylko i wyłącznie chwilowy, gdyż w żadnym wypadku nie mamy zamiaru wycofywać się z polskiego rynku, na którym to Telewizja LOVE nadaje na podstawie obowiązującej koncesji Ofcom TLCS 100108 i posiada zarejestrowany przez Intellectual Property Office znak handlowy UK00003010985.

Działania Cyfrowego Polsatu nie są w żaden sposób prawnie umocowane.

Raz jeszcze serdecznie przepraszamy za powstałe bez naszej winy utrudnienia, będziemy na bieżącą informować Państwa o dalszych ustaleniach.
"
#1 | Adam Okoniewski dnia 21.11.13 11:18
Jak mnie stacja poinformowała około 15:45 (wczoraj) CP przysłał fax do biura LOVE po czym po 15 minutach stację usunięto z oferty Cyfrowego Polsatu. Jak dla mnie to jest bardzo dziwne posunięcie.
#2 | AR HD dnia 21.11.13 11:20
Dla mnie to jest absurdalna sytuacja i ciekawe jak to się zakończy.
#3 | Midrach dnia 21.11.13 14:32
Czyli rozumiem ,że spokojnie mogę rozwiązać umowę za wyłączenie kanału z listy CP

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający