Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT KOMENTUJE OŚWIADCZENIE TELEWIZJI LOVEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat przekazał nam swój komentarz do oświadczenia Telewizji LOVE. Stwierdza w nim, że pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację (usunięcie kanału z listy, a także z transpondera) ponosi wyłącznie spółka 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD - nadawca stacji LOVE.


Komentarz Cyfrowego Polsatu:
"Cyfrowy Polsat w dniu 20 listopada 2013 r. z przyczyn leżących wyłącznie po stronie spółki 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD, z którą Cyfrowy Polsat miał zawartą umowę dot. programu LOVE, został zmuszony do zaprzestania rozprowadzania tego programu. O naszej decyzji poinformowaliśmy bezpośrednio zainteresowanego, wskazując jej przyczyny.

Jednocześnie informujemy, że pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację ponosi wyłącznie 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD, zarówno wobec Cyfrowego Polsatu, jak innych swoich partnerów. W chwili obecnej prowadzone są analizy zmierzające do oceny skutków tych działań w sferze interesów Cyfrowego Polsatu.

Przykro nam, że konsekwencje tych działań musieli również ponieść nasi abonenci. Prowadzimy prace, aby niebawem udostępnić naszym klientom program o podobnej tematyce."
#1 | Kamil dnia 21.11.13 16:52
Nie tylko cp jest poszkodowany bo też kablówki UPC itp. Uśmiech
#2 | Midrach dnia 21.11.13 17:25
A co mnie to obchodzi kto jest winny fakt jest faktem , ale pazerny Polsat boi się ,że znów posypała by się lawina wypowiedzeń umów - ja bym był w pierwszej kolejności Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający