Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GWIAZDORSKIE PREZENTY OD CYFROWEGO POLSATU NA ŚWIĘTADrukuj

Cyfrowy Polsat
Zestawy z telewizją i superszybkim Internetem w największej sieci LTE w Polsce, pół roku telewizji bez opłat, dodatkowe pakiety w prezencie, laptopy i tablety już za 0 zł na start, a do tego zestaw Internet LTE, telewizja i smartfon w ofercie łączonej z siecią Plus oraz wiele innych promocji - święta z Cyfrowym Polsatem to moc prezentów dla całej rodziny.

Klienci Cyfrowego Polsatu znajdą pod choinką 6 miesięcy telewizji bez opłat, a do tego pakiety Sport HD, Film HD, Cinemax HD lub HBO HD przez 6 miesięcy w prezencie. Obecnie w ofercie operatora znajduje się ponad 130 kanałów w pakietach dostępnych już od 14,90 zł/mies. Klienci, którzy chcą oglądać telewizję poza domem na swoich smartfonach i tabletach docenią możliwość wypróbowania serwisów IPLA oraz HBO GO przez 6 miesięcy bez opłat. Ponadto, z każdym pakietem dostępne są dekodery HD za 1 zł, a już od abonamentu 59,90 zł dekoder PVR HD 7000 z możliwością nagrywania za jedyne 49 zł bez dodatkowych opłat.

Jeden prezent – radość dla całej rodziny

Święta z Cyfrowym Polsatem to wolność tworzenia własnych prezentów i łączenia usług. Klient zgodnie ze swoimi potrzebami może skorzystać z gotowych zestawów urządzeń oraz usług telewizji i dostępu do Internetu lub skomponować własny zestaw dla swojej rodziny.

Gwiazdorski zestaw telewizji satelitarnej z dwoma tabletami Manta, modemem LTE i routerem za 79,90 zł/mies.W zestawie ponadto znalazły się: pakiet telewizji satelitarnej z 93 kanałami dla całej rodziny przez 6 miesięcy bez opłat, pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD na 6 miesięcy w prezencie, pakiet IPLA MIX przez cały okres umowy internetowej w prezencie oraz 10 GB danych do wykorzystania na łączenie się z najszybszym na świecie Internetem LTE. Jeden zestaw, a radość dla całej rodziny. Zestaw z dwoma tabletami dostępny jest także dla stałych abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy zdecydują się na przedłużenie posiadanej umowy.

Telewizja satelitarna z laptopem Acer i modemem HuaweiDecydując się na zestaw domowy za 129,80 zł/mies., klient otrzyma laptop, modem oraz: pakiet telewizji z 93 kanałami dla całej rodziny przez 6 miesięcy bez opłat, pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD na 6 miesięcy w prezencie, pakiet danych 10 GB co miesiąc do wykorzystania na Internet oraz dostęp do pakietu IPLA MIX przez cały okres trwania umowy internetowej w prezencie.

Cyfrowy Polsat i Plus: telewizja, Internet i telefon w pakiecie za 99,80 złDla klientów, którzy chcą obdarować bliskich smartfonem idealnym rozwiązaniem będzie zestaw za 99,80 zł/mies., a w nim Samsung Galaxy Trend, 400 minut do wykorzystania na rozmowy, 15 GB Internetu, modem oraz pakiet telewizji z 36 kanałami dla całej rodziny.

Masz inny pomysł na zestaw usług Cyfrowego Polsatu?

Klienci, którzy wolą stworzyć własną paczkę mogą wybrać sprzęt z Internetem i do tego pakiet telewizji albo do telewizji dobrać, w zależności od potrzeb, sprzęt internetowy, więcej gigabajtów Internetu lub rabat na abonament internetowy. Ponadto:
* Do każdego zestawu z laptopem lub tabletem klient otrzymuje w prezencie dostęp do pakietu IPLA MIX przez 24 miesiące (cały okres umowy).
* Klienci zestawów z abonamentem od 49,90 zł mogą dodatkowo otrzymać 50% rabatu na abonament telefoniczny w Plusie.
* Użytkownicy wybierający pakiety internetowe z abonamentem od 59,90 zł, mogą się także zdecydować na telewizyjny pakiet Mini HD z 36 kanałami dla całej rodziny, w tym 6 HD, z abonamentem 0 zł przez cały okres umowy na Internet.

Nowości sprzętowe w ofercie Cyfrowego Polsatu na święta

Świąteczna oferta Cyfrowego Polsatu pozwala na zakup tabletów w ratach już od 20 zł i laptopów w ratach od 40 zł. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy nowoczesnych urządzeń, wśród których znalazło się z kilka nowości:

* Laptop Acer E1-570
* Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra DUO 8.0 3G
* Tablet Manta MID802 8'' Wi-Fi
* Tablet Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G+ (wkrótce w sprzedaży)
* Router domowy Huawei LTE B593s
* Modem LTE Huawei E3272
* Modem LTE ZTE MF823

Start kampanii świątecznej

Wraz z ofertą świąteczną Cyfrowego Polsatu wystartowała kampania reklamowa w telewizji, radiu, prasie i Internecie, która trwać będzie do końca roku. Kampania obejmuje emisję dwóch spotów telewizyjnych na antenach Telewizji Polsat, TVN, TVP oraz kanałów tematycznych, a w ramach wsparcia także spoty radiowe w największych ogólnopolskich stacjach, działania w prasie (dzienniki i tygodniki opinii) oraz Internecie (portale horyzontalne, serwisy Netshare i IPLA oraz wyszukiwarki).

Równolegle, od 19 listopada, w telewizji (Polsat i kanały tematyczne), radiu ogólnopolskim i Internecie (sieci Afilo, Evolution i wyszukiwarki) trwa kampania promująca akcję wymiany dekoderów DVB-T na dekodery satelitarne Cyfrowego Polsatu.

Działania we wszystkich mediach zaplanowały: PHD Media Direction oraz Carat Polska. Za kreację kampanii odpowiada agencja Grey Worldwide Warszawa, a postprodukcję spotów Chimney Pot.
#1 | AR HD dnia 28.11.13 08:46
Całkiem ciekawe oferty.Mam nadzieję jednak, że dołączą jeszcze jakieś kanały na święta Uśmiech
#2 | Prokop dnia 29.11.13 09:39
Też muszę przyznać, że oferty świąteczne warte uwagi i skorzystania. Różnorodność iście jak na stole świątecznym. I każdy może wybrać na co tylko n ochotę. A znając CP to jeszcze jakieś nowe kanał dorzucą do tego świątecznego menu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający