Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: "HAPPY HOURS" Z PAKIETEM PREMIUM: 6 MIES. TV BEZ OPŁAT, DEKODER PVR ZA 1 ZŁDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat postanowił ponownie udostępnić dla nowych klientów promocję ograniczoną czasowo - "Happy Hours". Jest ona powiązana z pakietem Premium, a po podpisaniu umowy klient otrzymuje 6 miesięcy telewizji bez opłat i dekoder PVR Sagemcom ESI-88 z dyskiem 500 GB za 1 zł.


Zainteresowany podpisuje umowę na 24 miesiące - 6 miesięcy bez opłat (w tym FilmBox Live, Miesięczny Katalog Filmów VOD również na pół roku w prezencie). Natomiast usługa HBO GO udostępniana jest na 3 miesiące bez opłat. Po 6 miesiącach abonent może zrezygnować z dodatkowych usług, płacąc 89,90 zł lub pozostać z pakietem Premium + FilmBox Live + Katalog VOD - w takim wypadku cena wynosi 109,90 zł. Pakiet IPLA MIX udostępniany jest promocyjnie przez cały okres trwania umowy. Jest również możliwość zamówienia usługi Multiroom. Oferta dostępna online, do 3 grudnia i skierowana jest do nowych abonentów.

"Happy Hours" w Cyfrowym Polsacie
#1 | Prokop dnia 29.11.13 09:28
Kolejne Happy Hours w CP. To już chyba znak firmowy się staje, a jednocześnie dobra okazja do złapania dobrej okazjiZ przymrużeniem oka
#2 | Midrach dnia 30.11.13 21:12
Dobrą ofertę to ja złapałem w Polsacie na 15 msc w tym 5 msc za free czyli umowa na 10 msc pełen pakiet z dekoderem HD7000 za 1 zł + hbo goo filmbox i iplę, ale trzeba umieć z nimi pertraktować

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający