Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

DEKODERY Z WI-FI W CYFROWYM POLSACIE?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat pracuje nad modyfikacją dekoderów, w których dostępna jest aplikacja Ipla. Operator zamierza wprowadzić możliwość łączenia się dekoderów z internetem za pomocą Wi-Fi.Z informacji serwisu cyfrowypolsatnews.pl wynika, że przeprowadzane są testy dekoderów ze specjalnie przygotowanym oprogramowaniem, oraz zewnętrznym adapterem Wi-Fi. Jeżeli testy wypadną pomyślnie, Cyfrowy Polsat rozpocznie seryjną produkcję dekoderów z możliwością korzystania z serwisu Ipla bez konieczności podłączania do sieci obecną metodą, czyli kablem. Możliwe też, że Cyfrowy Polsat udostępni zmodyfikowane oprogramowanie na satelicie, tak aby w łatwy sposób poszerzyć funkcjonalności wybranych partii dekoderów.
#7 | Kamil dnia 29.11.13 11:37
Adapter taki mini runtera wi fi pod usb . Uśmiech
#8 | AG dnia 29.11.13 12:17
Dekodery CPT z Wi-Fi? No to byĺoby ciekawe rozwiązanie - oby tylko testy zakończyły się sukcesem. Uśmiech
#9 | mati dnia 29.11.13 12:47
Czyli to oznacza że trzeba będzie dokupić adapter do obecnych dekoderów? proszę o odpowiedz?
#10 | PN dnia 29.11.13 13:05
Konkretów na chwilę obecną brak. Poczekajmy spokojnie jak zakończą się testy Z przymrużeniem oka.
#11 | Michal Juskowiak dnia 29.11.13 22:33
Prawdopodobnie, jak testy wypadną pomyślnie, to zaczną produkować dekodery już z wbudowanym wi-fi. Ale to w późniejszym czasie. Uśmiech
#12 | mikun8 dnia 30.11.13 09:52
Ciekawe kiedy Polsat zmusi producenta SAGEMÓW do dostosowania dekoderów do poziomu jaki oferują w swoich dekoderach (ipla teraz wi-fi )lub wymieni wszystkim swoim abonentom dekodery Sagem na własnej produkcji i zaprzestanie oferowania produktów w których nie są dostępne opcje dostępne w poszczególnych pakietach.
Dekodery Sagemcom ESI-88 nadal są oferowane przez Polsat i to w pakietach Premium .
Takie postępowanie Polsatu to nierówne traktowanie swoich abonentów .....ale to chyba tylko moje marzenie Z przymrużeniem oka[gg]siemka[/gg]

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający