Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JUBILEUSZ JERZEGO KRYSZAKA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Znany aktor, satyryk i parodysta - Jerzy Kryszak obchodzi w tym roku 40-lecie pracy aktorskiej oraz 30-lecie pojawienia się na polskiej scenie kabaretowej, co daje szacowną 70-tkę. Telewizja Polsat zaprasza na relację z koncertu, podczas którego jubilata będą podtrzymywać na duchu zaproszeni przez niego goście: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Marian Opania, Łowcy.B, Mieczysław Szcześniak oraz Kabaret Czesuaf.

Jerzy Kryszak jest mistrzem w naśladowaniu znanych osobistości i wkładaniu w ich usta przezabawnych wypowiedzi. Swoimi występami niejednokrotnie doprowadza publiczność do łez. Jego teksty nie dają się powtórzyć w formie dowcipu, koniecznie trzeba więc wysłuchać jego najnowszego "Monologu". Następnie Kabaret Ani Mru Mru zaprasza na "Teleturniej o Jurku", a Kabaret Młodych Panów i Jerzy Kryszak zabiorą nas do "Salonu fryzjerskiego". Mistrzowską umiejętnością wygłaszania "Monologu" popisze się też Marian Opania. Z kolei Łowcy.B wspólnie z Jerzym Kryszakiem zaprezentują skecz pt. "Chowany" i drugi - bez szacownego jubilata, ale jemu dedykowany. Podczas tego koncertu Mieczysław Szcześniak zaśpiewa swoją piosenkę "Nadzieja moja", a artyści z kabaretu Ani Mru Mru przedstawią skecz "Piosenka ludowa", a potem jeszcze - "Staruszkowie". Kabaret Młodych Panów pokaże "Troskliwe misie", a ich koledzy z kabaretu Czesuaf - skecz "Porodówka". Ostatnie słowo znów będzie należało do Jerzego Kryszaka i usłyszymy w jego wykonaniu "Aktualności" oraz "Kraju mój".

Postrzyżyny, czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka, w niedzielę, 1 grudnia o godzinie 20:00 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający