Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT POKAŻE WALKĘ WŁODARCZYKA (akt.)Drukuj

Polsat Sport (HD)
Na gali w Chicago, 6 grudnia, po raz trzeci Krzysztof Włodarczyk stanie do walki z Włochem Giacobbe Fragomenim. Stawką pojedynku będzie należący do Polaka pas mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej. Transmisja gali w Polsacie Sport.

Sobotnia walka to kolejna odsłona sagi z Polakiem i Włochem w rolach głównych. Pięściarze po raz pierwszy spotkali się w ringu 16 maja 2009 roku. Wówczas werdykt dla Włodarczyka był bardzo krzywdzący - sędziowie w Rzymie ogłosili remis, a pas WBC został na biodrach Włocha.

Rewanżowe starcie odbyło się równo rok później w Łodzi. Wtedy "Diablo" już nie pozostawił wątpliwości, kto jest lepszym pięściarzem i w ósmej rundzie wygrał przez techniczny nokaut. Mistrzowski pas został w Polsce, a Włodarczyk nie ma zamiaru go oddawać. Od 2010 roku obronił go już pięć razy, pokonując Jasona Robinsona, dwukrotnie Francisco Palaciosa, Danny'ego Greena oraz mistrza olimpijskiego Rachima Czakijewa.

Fragomeni od gali w Łodzi stoczył sześć walk, z których pięć wygrał, a jedną zremisował. W tym roku zaliczył już jeden udany wstęp - w lipcu wypunktował Toniego Visica
.

Aktualizacja: Pojawił się komunikat prasowy Telewizji Polsat, w którym czytamy, że Polsat Sport rozpocznie relację z gali około 2:00 w nocy. Pojedynek mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (48-2-1, 34 KO) z doświadczonym Włochem Giacobbe Fragomenim (31-3-2, 12 KO) będzie główną atrakcją gali z Chicago i rozpocznie się koło 5:00 rano. Podczas gali w Chicago na ringu pojawi się również Andrzej Fonfara (25-2, 14 KO) - Polak, który jest liderem rankingu IBF w kategorii półciężkiej będzie walczył z Samuelem Millerem (26-7, 23 KO). Gospodarzem studia Polsatu Sport będzie Mateusz Borek, a pojedynki podczas gali skomentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

Informuje: Polsatsport.pl/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający