Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KSW 25 W POLSACIE I POLSACIE SPORT - SZCZEGÓŁY TRANSMISJIDrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat i kanał Polsat Sport w najbliższą sobotę 7 grudnia pokażą 25 galę KSW. Walką wieczoru będzie starcie największej gwiazdy MMA w Polsce Mameda Khalidova z Japończykiem Ryutą Sakurai.


Kanał Polsat Sport transmisję z gali rozpocznie o 19.15 i pokaże w sumie 9 pojedynków. Telewizja Polsat od godziny 20.00 pokaże 7 walk. W starciu wieczoru zobaczymy rewanżowy pojedynek Mameda Khalidova z Ryutą Sakurai. 42-letni Japończyk to ostatni przeciwnik, z którym Khalidov miał problemy w ringu. Pierwszy raz spotkali się w ramach KSW 13 – w 2010 roku. Khalidov walczył wtedy o utrzymanie pasa w wadze półciężkiej. Zachował mistrzowski tytuł, gdy po emocjonujących rundach i dogrywce sędziowie orzekli remis. Podczas KSW25 dojdzie do wielkiego rewanżu.

Niestety mimo zapowiedzi, w ringu tym razem nie zobaczymy kontuzjowanego Jana Błachowicza. W hali Stulecia we Wrocławiu swoje pojedynki stoczą za to inne wschodzące gwiazdy MMA Aslambek Saidov, Rafał Moks czy Krzysztof Kułak. Ciekawie zapowiada się również walka w najcięższej kategorii wagowej do 120 kg, w której Kamil Waluś zmierzy się z Oli Thompsonem.

GALA KSW 25 W POLSACIE I POLSACIE SPORT

Walki skomentuje Andrzej Kostyra. Gospodarzem studia Polsatu Sport będzie Mateusz Borek, a pojedynki będą zapowiadać Paweł Wójcik i Waldemar Kasta. Po raz pierwszy w historii ceremonia otwarcia gali będzie prowadzona równolegle na dwóch scenach.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający