Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLKOMTEL NIE PRZEJMIE INVEST BANKUDrukuj

Plus
Polkomtel, operator sieci Plus wystosował oświadczenie, w którym dementuje doniesienia medialne mówiące o chęci przejęcia Invest Banku. Jak czytamy w dalszej części komunikatu, już niebawem Polkomtel zaoferuje swoim klientom dostęp do usług bankowych.


Komunikat spółki Polkomtel:

"W nawiązaniu do doniesień prasowych, powstałych na podstawie informacji od tzw. anonimowych źródeł, a dotyczących zaangażowania kapitałowego Polkomtel Sp. z o.o. w Invest-Bank SA, Polkomtel Sp. z o.o. niniejszym dementuje informację podaną przez jeden z dzienników o tym, że przejmie Invest Bank SA.

Jak dotychczas Polkomtel Sp. z o.o. - o czym informowaliśmy - zarejestrował w Urzędzie Patentowym RP znaki handlowe Plus Bank, Plus Bank 24 i Plus Bank Partner. Na podstawie umów komercyjnych Invest Bank SA będzie miał możliwość korzystania z powyższych znaków, a Polkomtel już w niedługim czasie, zaoferowania nowoczesnych usług bankowych swoim klientom."
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający