Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2 MLN POBRAŃ ORAZ PŁATNE FILMY I SERIALE W APLIKACJI IPLA NA ANDROIDDrukuj

IPLA
W Google Play pojawiła się nowa wersja aplikacji IPLA na Android, a w niej po raz pierwszy także płatne treści filmowe – kilkaset tytułów z największych studiów oraz filmowe pakiety programowe dostępne w ramach platformy. Aplikacja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników, którzy coraz chętniej oglądają wideo na smartfonach i tabletach. IPLA jest najlepiej ocenianą polską aplikacją VOD w Google Play, a liczba jej pobrań właśnie przekroczyła 2 miliony.

W zaktualizowanej aplikacji IPLA pojawiły się nowe filmy oraz pakiety płatne - IPLA PREMIUM i IPLA PREMIERY, a dla użytkowników tabletów i smartfonów są już dostępne takie hity, jak: "Szybcy i wściekli 6", "Kac Vegas 3", "Wielki Gatsby", "Drogówka", "Układ zamknięty", wkrótce "Człowiek ze stali" oraz przedpremiery seriali TVP. W aplikacji znalazły się tytuły z największych wytwórni, m.in. Warner Bros i Universal, a ich liczba będzie regularnie rosnąć.
 
Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android mogą teraz korzystać z biblioteki IPLI w pełnym zakresie – bezpłatnych filmów, seriali, programów z anten ponad 30 kanałów i wydarzeń sportowych, 26 kanałów linearnych, m.in. w ramach pakietów IPLA NET TV i IPLA SPORT oraz płatnych filmów i przedpremier seriali.
 
"Regularny rozwój naszego serwisu przynosi wymierne efekty. IPLA jest najlepiej ocenianą polską aplikacją VOD w Google Play. W październiku najpopularniejszymi i najczęściej oglądanymi za pośrednictwem aplikacji materiałami były odcinki seriali „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich” i „To nie koniec świata”. W listopadzie liczba pobrań aplikacji w Google Play przekroczyła 2 miliony" – mówi Beata Białkowska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Cyfrowym Polsacie S.A.

Dostęp do pojedynczych filmów oraz całych pakietów IPLI w nowej aplikacji można zamówić za pośrednictwem SMS. Po wybraniu opcji KUP następuje ponowne potwierdzenie chęci zakupu, a następnie jego realizacja. W aplikacji mobilnej na Android jest także możliwe odtwarzanie treści wykupionych wcześniej na innym urządzeniu lub przez stronę www.ipla.tv. Natomiast abonenci Cyfrowego Polsatu i inni użytkownicy IPLI, którzy wykupili dostęp do pakietów IPLI z poziomu aplikacji na Android, mogą korzystać z serwisu także przez stronę www.ipla.tv oraz za pośrednictwem aplikacji IPLA na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami iOS i Windows Phone oraz Smart TV (Samsung, Philips, LG).
 
IPLA na system Android umożliwia oglądanie i zapisywanie do off-line wybranych popularnych programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, teledysków, koncertów, a teraz także filmów, dzięki czemu można oglądać je w podróży nawet bez dostępu do Internetu. Posiada funkcję kanałów telewizyjnych na żywo - użytkownicy mają dostęp do 26 stacji.
 
Dodatkowo, na start nowej funkcji Cyfrowy Polsat przygotował promocję – wybrane filmy tylko za 1 zł. W tej cenie można obejrzeć m.in. takie pozycje, jak: "Idy marcowe", "Wyspa dinozaura", "Poznasz przystojnego bruneta", "Lektor", "Largo Winch", "Kac Wawa" i inne.
 
Najnowsza wersja IPLI na Android jest nadal bezpłatna i nie zmienia kategorii w Google Play.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający