Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"XVIII RYBNICKA JESIEŃ KABARETOWA" W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Jesienią najlepsze polskie kabarety spotykają się w Rybniku, by wziąć udział w "Ryjku" - jednym z najważniejszych i najbardziej oryginalnych przeglądów twórczości kabaretowej. "Rybnicka Jesień Kabaretowa" to impreza, która istnieje od osiemnastu lat i stała się znana w całej Polsce.


Dla miłośników ciętej riposty i dowcipu sytuacyjnego "Ryjek" to święto, bo artyści każdy występ przygotowują specjalnie na ten rybnicki festiwal. Specyficzna formuła organizacyjna sprawia też, że kabarety występują w kilku zabawnych kategoriach tematycznych i zespoły na gorąco, po każdym występie same się oceniają – w przekomiczny sposób. Dodatkową atrakcją tegorocznego "Ryjka" będzie udział w Konkursie Głównym laureatów ostatnich edycji tego kabaretowego festiwalu. Podczas "XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej" więc wystąpią: Kabaret Ani Mru Mru, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Formacja Chatelet, Kabaret Jurki, Kałamasz, Kabaret Czesuaf oraz Kabaret K2 i zaprezentują swoje premierowe skecze.

"Ryjek 2013 - XVIII Rybnicka Jesień Kabaretowa" na antenie Telewizji Polsat. Część 1, w sobotę, 14 grudnia, o 20:05. Część 2, w niedzielę, 15 grudnia, o godzinie 20:05.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający