Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

INVEST BANK ZMIENIŁ NAZWĘ NA PLUS BANKDrukuj

PlusBank
W piątek, 6 grudnia 2013 roku Invest Bank w Krajowym Rejestrze Sądowym zmienił nazwę na Plus Bank. Według planów Plus Bank jest zapowiedzią wyjątkowego projektu biznesowego, którego uruchomienie planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Jednym z najważniejszych atutów Plus Bank będzie możliwość współpracy z Polkomtelem – operatorem sieci Plus oraz Cyfrowym Polsatem – największą platformą satelitarną w Polsce. "Jesteśmy przekonani, że do sukcesu nowego przedsięwzięcia przyczyni się również posiadane przez Bank, już ponad 20 letnie doświadczenie w działalności w sektorze bankowym." - czytamy w komunikacie.

Już w pierwszym kwartale 2014 roku Plus Bank wspólnie z operatorem sieci komórkowej Plus zaoferuje obecnym i przyszłym Klientom Banku nowoczesne produkty finansowe i telekomunikacyjne.

Zostanie również uruchomiony proces zmiany wizualizacji Banku, który będzie dotyczył wymiany oznakowania zewnętrznego sieci własnej Banku oraz dostosowania aranżacji wnętrz placówek Banku. Zmiana nazwy Banku nie wywołuje skutku w postaci zmiany podmiotu, który jest stroną zawartych już umów, tym samym:
* wszystkie umowy zawarte przez Klientów i Partnerów z Bankiem zachowują swoją ważność i nie wymagają żadnych zmian,
* numery rachunków bankowych Klientów Banku pozostają takie same,
* karty płatnicze, na których widnieje dotychczasowa nazwa Banku, będą honorowane do momentu utraty ich ważności,
* adres Banku oraz dotychczasowe numery telefonów kontaktowych pozostaje bez zmian.

Warto wspomnieć, że na początku grudnia Polkomtel, operator sieci Plus wystosował oświadczenie, w którym zdementował informacje, jakoby planował przejęcie Invest Banku.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający