Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EUROPEJSKA PIŁKA W CYFROWYM POLSACIE I POLSACIE - OFICJALNY KOMUNIKATDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat i Telewizja Polsat przygotowały dla kibiców wyjątkową niespodziankę. Tylko tu eliminacje do Mistrzostw Europy 2016, turniej finałowy Euro we Francji i eliminacje do Mundialu 2018. W Cyfrowym Polsacie i Telewizji Polsat zobaczymy wszystkie mecze reprezentacji Polski, wszystkie spotkania najlepszych reprezentacji narodowych: Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Anglii, Francji czy Portugalii.

Stacja kupiła prawa na wszystkie pola eksploatacji łącznie z Internetem i telefonią komórkową do dwóch cyklów eliminacyjnych: do Euro 2016 i Mistrzostw Świata 2018, oraz turnieju Euro 2016, który będzie rozegrany we Francji. W Internecie relacje pokazywać będzie serwis ipla, a kontent na urządzenia mobilne zaoferuje sieć Plus.

Po raz pierwszy w historii polskiej piłki stacja komercyjna jaką jest Telewizja Polsat, wchodząca w skład Grupy Cyfrowy Polsat będzie dysponowała pełnią praw (telewizja, Internet, telefonia komórkowa) do pokazywania meczów reprezentacji Polski w tak długim okresie. W tym czasie stacja pokaże wszystkie mecze Polaków w ramach eliminacji do Euro 2016, które rozpoczną się we wrześniu przyszłego roku, sam turniej Euro 2016, oraz eliminacje do mundialu 2018, który zostanie rozegrany w Rosji. Do listopada 2017 roku czyli zakończenia eliminacji do Mistrzostw Świata, w Cyfrowym Polsacie i na antenach Telewizji Polsat zobaczymy minimum 20 meczów reprezentacji Polski o punkty, nie licząc spotkań towarzyskich.

Również po raz pierwszy w historii, UEFA zdecydowała się na scentralizowanie sprzedaży praw do meczów reprezentacyjnych, które również w całości kupiła Telewizja Polsat. Na antenach grupy Polsatu będzie można zobaczyć prawie 600 meczów reprezentacji w dwóch cyklach eliminacyjnych. W każdym z nich czeka nas 12 tygodni z wielką reprezentacyjną piłką w których zobaczymy spotkania potentatów europejskiej piłki: Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Portugalii i Anglii. Począwszy od wrześniowych eliminacji do Euro, mecze reprezentacyjne będą rozgrywane od czwartku do wtorku o 18.00 i 20.45. Podczas turnieju Euro 2016, który po raz pierwszy zostanie rozegrany w rozszerzonej formule 24 drużyn, kibice na naszych antenach zobaczą 51 spotkań międzynarodowych.

Polsat pokaże na antenie otwartej wszystkie mecze reprezentacji Polski rozgrywane w ramach obu eliminacji i podczas Euro 2016, a także najciekawsze i najważniejsze spotkania turnieju.
#1 | mefist dnia 12.12.13 16:45
BrawoYahooSzeroki uśmiech
#2 | Prokop dnia 12.12.13 17:31
Dobre. A w publicznej bieda, że odpuścili i wieloletnią tradycję zaniechali? CP jak widać, spokojnie sobie może na takie prawa pozwolić. Przeczuwam, że owe rozgrywki zyskają nową jakość.
#3 | mikun8 dnia 14.12.13 16:47
NIE MA SIĘ Z CZEGO ZA BARDZO CIESZYĆ .POLSAT PO TO WYKUPIŁ PRAWA DO TRANSMISJI ŻEBY NA TYM ZAROBIĆ WIEC SPODZIEWAJMY SIĘ ŻE WSZYSTKO CO BĘDZIE CIEKAWE TO POLSAT POKAŻE ALE W PPV --- NIC ZA DARMO .....Brawo
#4 | mefist dnia 14.12.13 17:12
mikun8 Mam nadzieję ,że się mylisz! Polsat ma 3 kanały sportowe.Nie licząc PSW! Szok
#5 | mikun8 dnia 15.12.13 08:22
mefist -Chciał bym się mylić ale będzie raczej tak jak napisałem polecam artykuł Polewkattp://satkurier.pl/news/93871/cyfrowy-polsat-uruchomi-kolejny-kanal-sportowy.html
i prawie wszystko jasne .....siemka
#6 | mefist dnia 15.12.13 11:15
mikun8 To jeszcze nic pewnego!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający