Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYSTARTOWAŁ ŚWIĄTECZNY KONKURS CN I CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Z okazji zbliżających się Świąt kanał dla dzieci Cartoon Network i Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, zapraszają abonentów operatora do udziału w konkursie pt. "Znajdź bohaterów Cartoon Network".


Aplikacja konkursowa umieszczona jest na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na fanpage’u operatora w portalu Facebook. Zadanie konkursowe polega na odnalezieniu w jak najkrótszym czasie bohaterów znanych z popularnych seriali Cartoon Network: "Niesamowity świat Gumballa", "Ben 10: Omniverse", "Pora na przygodę" czy "Zwyczajny serial". Postaci są ukryte na bombkach umieszczonych na planszy konkursowej. Codziennie można wygrać plecak z bohaterami serialu "Niesamowity świat Gumballa", co tydzień deskorolkę "Ben 10", a na głównego zwycięzcę czeka konsola Xbox 360. Konkurs trwa do 31 grudnia.

Konkurs wspiera kampania prowadzona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu, Cartoon Network oraz w mediach społecznościowych operatora.


Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą Cartoon Network na kanale 89 w dekoderach.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający