Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKS: GALA Z UDZIAŁEM GŁOWACKIEGO W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Wysoko notowany w prestiżowych rankingach Krzysztof Głowacki już dziś będzie miał szansę, aby dopisać kolejne zwycięstwo do rekordu. Poza walką wieczoru kibice w Wałczu zobaczą całą plejadę młodych nadziei polskiego pięściarstwa.Transmisja gali w Polsacie Sport.


Eksperci pięściarstwa są zgodni: Głowacki to przyszły mistrz świata. Do tych słów dołącza się również nasz jedyny czempion Krzysztof Włodarczyk, który śmieje się, mówiąc z nadzieją, że młodszy kolega da mu jeszcze trochę porządzić.

W Wałczu Głowacki miał walczyć z Serdarem Sahinem. Niestety pięściarz doznał poważnej kontuzji, ale na szczęście organizatorom udało się znaleźć godne zastępstwo. Ostatecznie Polak zmierzy się z Varolem Vekiloglu. Niemiec ma na koncie 26 walk, z których co prawda pięć przegrał, ale nigdy tanio skóry nie sprzedał. W kwietniu sprawił ogromne problemy Firatowi Arslanowi, jednak przegrał po 10 rundach zaciętego pojedynku.

Inne walki na gali w Wałczu:
Włodzimierz Letr vs Ihar Karavaue
Konrad Dąbrowski vs Marcin Ficner
Michał Ludwiczak vs Siarhei Krapshyla
Łukasz Janik vs Aleksander Ambamenka
Damian Wrzesiński vs Anton Bekish
Marek Matyja vs Siruk Donsdean

Transmisja gali w Polsacie Sport/HD, w sobotę (dziś), od godziny 19:30.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający