Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT LIDEREM DZIĘKI "RYJKOWI"Drukuj

Polsat (HD)
Miniony weekend był kolejną okazją, by zobaczyć najlepsze polskie kabarety, które wzięły udział w "Ryjku" – jednym z najważniejszych i najbardziej oryginalnych przeglądów twórczości kabaretowej. Dwa dni emisji tegorocznej "XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej" zgromadziły średnio 2,5 miliona widzów, co dało Telewizji Polsat udział w rynku na poziomie 15,7% w grupie 4 + i pierwsze miejsce wśród wszystkich stacji.

Stacja była liderem również w grupie komercyjnej. W sobotę (14 grudnia) zanotowała udziały w rynku na poziomie 18,2%, a w niedzielę - 17,1% (średnie udziały za dwa dni emisji – 17,7%).

"Rybnicka Jesień Kabaretowa" jest imprezą dla miłośników ciętej riposty i dowcipu sytuacyjnego. To właśnie na ten rybnicki festiwal artyści przygotowują specjalne skecze. Specyficzna formuła organizacyjna sprawia też, że kabarety pojawiają się w kilku zabawnych kategoriach tematycznych, a po każdym występie zespoły w przekomiczny sposób oceniają same siebie. Dodatkową atrakcją tegorocznego "Ryjka" był udział w Konkursie Głównym laureatów ostatnich edycji tego kabaretowego festiwalu. Podczas "XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej" premierowe skecze zaprezentowali: Kabaret Ani Mru Mru, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Formacja Chatelet, Kabaret Jurki, Kałamasz, Kabaret Czesuaf oraz Kabaret K2. "XVIII Rybnicką Jesień Kabaretową" można było zobaczyć w sobotę (14 grudnia) i w niedzielę (15 grudnia) o godzinie 20.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający