Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ZMIANY W PORANNYM PROGRAMIE "NOWY DZIEŃ Z POLSAT NEWS"Drukuj

Polsat News (HD)
Rozmowy z gwiazdami, reportaże z ciekawych miejsc, specjalne cykle tematyczno-poradnikowe, rozmowy na bieżące tematy polityczne oraz zmiana formuły prowadzenia programu – to zaledwie przedsmak zmian w weekendowym wydaniu "Nowego dnia z Polsat News". Od 4 stycznia 2014 roku do grona prowadzących program dołącza Krzysztof Ibisz, który będzie gospodarzem poranka na zmianę z Joanną Górską oraz Beatą Cholewińską.

"Nowy dzień" w weekendy poprowadzi także Mariusz Abramowicz. 4-godzinny program emitowany jest od godz. 5:58 na 3 antenach jednocześnie – w Polsacie, Polsacie News i Polsacie Biznes. Od godz. ok. 8:00 emitowany będzie na dwóch antenach – w Polsat News i Polsat Biznes.

Program poranny "Nowy dzień z Polsat News" zmienia formułę w weekendy. W poranku pojawi się lżejsza tematyka, a do studia zostaną zaproszone topowe gwiazdy m.in. w cyklu "Godzina z Gwiazdą" zobaczymy aktorów, artystów czy celebrytów. Sprawdzimy co u nich słychać, czym aktualnie się zajmują, spytamy o bieżące tematy społeczne i polityczne oraz o tematy, które w tej chwili są dla nich najważniejsze. W pierwszym odcinku "Nowego dnia" zobaczymy, m.in. Michała Wiśniewskiego i Dominikę Tajner, Rafała Brzozowskiego oraz Macieja Zienia. Zień pojawi się w programie jako ekspert modowy i doradzi męskiej części widowni w kwestii trendów w modzie męskiej. W kolejnych wydaniach programu odkryjemy tajniki innych zagadnień, które mogą zainteresować każdego mężczyznę.

Dzięki reporterom krajowym Polsat News poznamy najciekawsze miejsca w Polsce. W cyklach poradnikowych dowiemy się: jak żyć taniej, co warto przeczytać lub zobaczyć; zagwarantujemy także specjalny poradnik dla całej rodziny, m.in. kredyty, wyjazdy grupowe, pakiety, relaks dla najbliższych i wiele innych tematów. Nie zabraknie także najważniejszych informacji z kraju i ze świata – cogodzinny serwis informacyjny przekażą prezenterzy z newsroomu Polsat News. Do studia zostanie zaproszony także gość, który skomentuje najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia.

Program "Nowy dzień z Polsat News" w weekendy będą prowadziły pary: Joanna Górska, Beata Cholewińska, Krzysztof Ibisz oraz Mariusz Abramowicz. W dni powszednie program prowadzi Bartosz Kurek.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający