Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŚWIĄTECZNE ZMIANY W RAMÓWCE POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Kanał Polsat Cafe na czas Świąt Bożego Narodzenia wprowadza zmiany w ramówce. Stacja w okresie od 24 do 26 grudnia zrezygnuje z emisji serialu "Trudne sprawy". W ofercie nie zabraknie jednak dodatkowych wydań magazynów "Zoom na miasto" i "Jem i chudnę".


W Wigilię, 24 grudnia kanał około godziny 12:00 wyemituje dodatkowo "Spotkanie wigilijne w Pałacu prezydenckim". Następnie, ok. 13:30 zamiast serialu "Trudne sprawy", widzowie Polsat Cafe zobaczą 118 odcinek magazynu "Gwiazdy na dywaniku" oraz "Portrety wielkich gwiazd" (odc. 7 - Diana Księżna Walii). Około godz. 19:30 dodatkowy odcinek "Zoom na miasto".

W I Dzień Świąt, ok. godziny 12:00 stacja pokaże dodatkowo 54 odcinek magazynu "Jem i chudnę". Godzinę później zamiast "Trudnych spraw", emisja programu "Kolacja z szefem" (odc. 6). O 19:00 dodatkowa emisja "Spotkania wigilijnego w Pałacu prezydenckim".

W II Dzień Świąt, 26 grudnia, Polsat Cafe, o godzinie 13:00 zamiast paradokumentu "Trudne sprawy" zaprezentuje widzom "Spotkanie wigilijne w Pałacu prezydenckim", a także 36 odcinek magazynu "Zdrowie na widelcu". Na dodatkową emisję liczyć może również program "Zoom na miasto" (około godz. 23:30).
#1 | AR HD dnia 23.12.13 09:07
"Spotkanie wigilijne w Pałacu prezydenckim", po co taki program, Polsat Cafe jest Telewizją Publiczną, by czcigodnego Pana Prezydenta pokazywać ???!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający