Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT ZE ŚWIĄTECZNĄ ODSŁONĄ "HAPPY HOURS"Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat ponownie kusi nowych abonentów pakietem Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD w ramach promocji "Happy Hours". Do oferty dodany jest gratis pakiet Sport HD. Przypomnijmy, że podobna edycja oferty ograniczonej czasowo była udostępniona przez operatora 13 grudnia i trwała 3 dni. Promocja dostępna online.


Zamawiając pakiet Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD zainteresowany otrzymuje:
- telewizję bez opłat 6 miesięcy,
- pakiet Sport HD przez cały okres trwania umowy gratis,
- pakiet HBO HD, HBO GO oraz katalog VOD za darmo przez 6 miesięcy,
- dekoder PVR Sagemcom ESI-88 z dyskiem 500 GB za 1 zł,
- pakiet IPLA MIX w cenie,
- możliwość zamówienia usługi Multiroom.

Umowę podpisuje się na 24 miesiące. Po 6-miesięczym okresie promocyjnym abonent może zejść na docelowy pakiet Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD (uwzględniając pakiet Sport HD w prezencie przez czas trwania umowy) za 59,90 zł lub pozostać z opcjami dodatkowymi, płacąc odpowiednio więcej za pakiet, który się wybierze (pakiety HBO HD oraz VOD można włączać i wyłączać przez cały okres trwania umowy, pakiet HBO GO wyłączany jest automatycznie po upływie 6 miesięcy).
Oferta ważna tylko 10 dni.

"Happy Hours" na Święta w Cyfrowym Polsacie
#1 | mikun8 dnia 23.12.13 17:35
Polsat nadal chyba uważa wszystkich za d***i lub naiwniaków
cała oferta programowa OK jak ktoś chce takie układy to proszę bardzo ale oferta dekodera PVR Sagemcom ESI-88
to kpina dekoder już nie rozwijany nie aktualizowany lub aktualizacja nikomu do niczego nie potrzebna "Eco Auto Wyłączanie "sam będę decydował jak długo ma mi działać dekoder !!!(bo dekoder nie produkcji Polsatu),
następna sprawa pakiet IPLA MIX w cenie a gdzie dostępna aplikacja na tym dekoderze ...Brawo A NA KONIEC ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający