Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT PRZYPOMINA O KOŃCZĄCYM SIĘ "OTWARTYM OKNIE" HISTORYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat przypomina, że tylko do 2 stycznia 2014 roku kanał HISTORY udostępniany jest bez opłat w ramach "otwartego okna". Promocja, o której już informowaliśmy, trwa od 20 października.


"OTWARTE OKNO" HISTORY W CYFROWYM POLSACIE

Od 20 października wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD otrzymali promocyjny dostęp do stacji HISTORY. Promocja kończy się 2 stycznia 2014 roku, po tej dacie kanał HISTORY można oglądać na przykład nabywając pakiet Familijny HD. Widzowie platformy satelitarnej mogą znaleźć HISTORY na kanale 79.

Kanał HISTORY zabiera widzów w podróż przez stulecia, by w efektowny, pasjonujący i często zaskakujący sposób przedstawić historyczne korzenie współczesnego świata. Najwyższej jakości filmy dokumentalne opowiadają zarówno o wydarzeniach bardzo znanych, jak i zapomnianych, często kwestionując popularne wyobrażenia na temat przeszłości. Dzięki najnowocześniejszym technikom filmowym, fascynującym rekonstrukcjom i porywającej narracji HISTORY przenosi widzów w sam środek wydarzeń.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający