Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŚWIĘTA: POLSAT LIDEREM W GRUPIE 16-49Drukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat przez trzy świąteczne dni (24-26 grudnia) była, najchętniej oglądaną stacją, uzyskując średni wyniki w grupie 16-49 na poziomie 11,38% SHR. Polsat wyprzedził TVN i oba kanały Telewizji Publicznej.


Najlepszym świątecznym wynikiem filmowym może poszczycić się pierwsza część przygód niesfornego Kevina czyli – "Kevin sam w domu". Filmowy hit, bez którego trudno wyobrazić sobie święta, obejrzało w Boże Narodzenie o 20:00 – 3 mln 240 tys. widzów, co dało Polsatowi 27,4% SHR w grupie komercyjnej. W wigilijny wieczór, o 16:45 na antenie Polsatu widzowie chętnie oglądali "Jasnogórskie kolędowanie z Polsatem". Niezwykły koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu grupy Golec uOrkiestra z jasnogórskiej bazyliki obejrzało ponad 2 mln 665 tys. widzów. W trakcie jego nadawania Polsat uzyskał w grupie komercyjnej 27,5% SHR. "Jasnogórskie kolędowanie z Polsatem" było najchętniej oglądanym koncertem kolęd spośród wszystkich innych nadawanych w konkurencyjnych stacjach.
#1 | AR HD dnia 28.12.13 09:31
Jak zawsze Kevin Yahoo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający