Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

REKORDOWY WYNIK SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW. POLSAT POKONAŁ TVP2 I TVNDrukuj

Polsat (HD)
Absolutny rekord. Sylwestrową Moc Przebojów wybrało ponad dwa razy więcej widzów niż Sylwestra z Dwójką i ponad trzy razy więcej niż sylwestrową zabawę z TVN. Toast z Polsatem wzniosła połowa widzów zgromadzonych przed telewizorami. W samym Polsacie udziały w Sylwestrowej Mocy Przebojów wyniosły 32,9% w grupie wszystkich badanych (4+) i 33,4% w grupie komercyjnej (16-49) co daje najlepszy wynik w historii.

Wyniki, które uzyskała Sylwestrowa Moc Przebojów były wyższe niż łączne udziały trzech pozostałych, największych stacji. TVP2 uzyskała 14,5% w grupie 4+ i 14,3% w grupie komercyjnej, TVN odpowiednio 8,9% i 9,9% i TVP 7,9% 4+ i 7,1% w 16-49. W czasie transmisji na trzech antenach (Polsatu, Polsatu 2 i Polsatu News) udziały wyniosły aż 41,2 % w grupie wszystkich oglądających i 43,9% widzów w grupie komercyjnej.

Toast noworoczny wzniosło ponad 6 milionów widzów, czyli połowa widzów zgromadzonych przed telewizorami (51,3% w grupie 16-49).

"Dziękujemy wszystkim, a szczególne podziękowania należą się tym blisko 200 tysiącom gdynian i mieszkańców Trójmiasta, którzy byli z nami na Skwerze Kościuszki i przyległych ulicach. To była prawdziwa fiesta w Gdyni. To dzięki ich chęci zabawy razem z Polsatem zawdzięczamy, że udało nam się na tę noc przenieść Copacabnę nad Bałtyk. Z Rio de Janeiro do Gdyni. Specjalne podziękowania należą się organizatorom imprezy: Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART oraz władzom miasta, które zadbały o udogodnienia i bezpieczeństwo wszystkich uczestników sylwestra, także osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi. Sylwestrowa Moc Przebojów zjednoczyła wszystkich we wspólnej, niezapomnianej zabawie, także widzów, którzy brali udział w konkursach sms-owych oraz nadesłali rekordową ilość życzeń noworocznych i pozdrowień swoim bliskim. Dziękujemy Wam, że tej nocy chcieliście bawić się właśnie z nami" - napisał w komunikacie Polsat.

Organizatorami Sylwestrowej Mocy Przebojów były w tym roku: Miasto Gdynia, Telewizja Polsat oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART współpracująca z Polsatem od lat przy Sopot TOPtrendy Festiwal oraz Top of the Top Festival.

6-godziną zabawę poprowadziła sześcioosobowa ekipa: Paulina Sykut i Maciek Rock, Maciej Dowbor i Anna Głogowska oraz Agnieszka Popielewicz i Krzysztof Ibisz. Nowy Rok przywitany został hitem "Power of love" w wykonaniu Sylwii Grzeszczak.


Wyniki na podstawie danych Nielsen Audience Measurement
#1 | AR HD dnia 05.01.14 12:55
Polsat rządzi w temacie Sylwestra i tyle.
#2 | tadeusz242 dnia 07.01.14 06:10
Polewka Najlepszy Sylwester pokazała Niemiecka telewizja MDR reszta to kicha Polewka
#3 | Prokop dnia 07.01.14 18:42
Sylwester na Polsacie to jest to. Mimo iż z nowym miastem organizował, pod tym kątem świetnie. Muzycznie, nastrojowo i tanecznie the best. Wyniki oglądalności mówią same za siebie.
#4 | Baldur dnia 12.01.14 17:50
Bez dwóch zdań najlepsza impreza plenerowa w Polsce, zrobiona z rozmachem i ciekawie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający