Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWY PROGRAM POLSAT NEWS I RADIA PIN ORAZ ZMIANY W RAMÓWCE (foto)Drukuj

Polsat News (HD)
"sPiNacz tygodnia" to nowy program Polsat News i Radia PiN podsumowujący najważniejsze wydarzenia tygodnia emitowany jednocześnie na antenie stacji i w radiu. Gospodarzami magazynu będą dziennikarze radiowi Agnieszka Witkowicz-Matolicz oraz Marcin Kowalski. Premierowa emisja odbędzie się w niedzielę 5 stycznia o godz. 11:30.

"Premiera programu „sPiNacza tygodnia” to pierwszy elementem planowanych wspólnych form programowych dla Polsat News i Radia PiN. W ofercie radiowej w Polsce nie było do tej pory tego typu współpracy na płaszczyźnie radiowo-telewizyjnej. Wierzę, że to działanie odegra istotną rolę zarówno dla Radia PiN, jak i będzie ciekawą wartością dodaną dla widzów Polsat News" – zapowiada redaktor naczelny Radia PiN i szef informacji Polsat News Radosław Kietliński.


Marcin Kowalski i Agnieszka Witkowska- Matolicz


"sPiNacz tygodnia" to podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. W programie prowadzący wraz z zaproszonymi ekspertami skomentują najciekawsze zdarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze z kraju i ze świata. Program będzie realizowany na zmianę ze studia Polsat News i Radia PiN. Program poprowadzi para dziennikarzy radiowych – Agnieszka Witkowicz- Matolicz – pełniąca funkcję szefa newsroomu Radia PiN i zastępcy redaktora naczelnego oraz Marcin Kowalski – dziennikarz Radia PiN. Witkowicz-Matolicz doświadczenie radiowe zdobyła w RMF FM oraz Tok FM, natomiast Marcin Kowalski to dziennikarz z doświadczeniem telewizyjnym, które zdobył w TVN CNBC i TVN24. Program będzie trwał ok. 30 minut, emitowany będzie co niedzielę o godz. 11:30.

Jednak to nie koniec zmian, bowiem od stycznia także w weekendy będzie emitowany program "Gość Wydarzeń" (do tej pory nadawany był od poniedziałku do piątku). Program, emitowany tuż po głównym wydaniu "Wydarzeń" (godz. 19:15), poprowadzą prezenterzy serwisu: Joanna Wrześniewska-Sieger, Maciej Stroiński oraz Magda Sakowska. W programie rozmowa z najważniejszym bohaterem dnia.

Od 13 stycznia w poniedziałki zostanie zmieniona formuła programu "To był dzień" na "To był dzień. Otwarcie". Program raz w tygodniu będzie realizowany z udziałem publiczność, która będzie aktywnie uczestniczyć w tworzeniu magazynu, m.in. poprzez zadawanie pytań zaproszonym gościom oraz komentowanie ich wypowiedzi. W pozostałe dni tygodnia formuła programu nie zmieni się. Magazyn prowadzi Magda Sakowska, Marek Kacprzak oraz Dariusz Ociepa. Godzinny "To był dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsat News.


Foto: Polsat
#1 | mefist dnia 02.01.14 14:55
Gdzie wersja HD! Gdzie strona internetowa z portalem informacyjnym! Chyba już czas! smile4

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający