Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

DEBIUT IBISZA I NOWA FORMUŁA "NOWEGO DNIA Z POLSAT NEWS" (foto + wideo)Drukuj

Polsat News (HD)
Krzysztof Ibisz, popularny prezenter Polsatu zadebiutował w porannym paśmie Polsat News "Nowy dzień". Ibisz będzie gospodarzem weekendowych wydań programu. Przypomnijmy, że weekendowy poranek stacji zmienił formułę i prezentowane w nim są lżejsze tematy.


Sobotnią odsłonę programu prowadzili Beata Cholewińska i Krzysztof Ibisz. A gośćmi ich byli m.in Michał Wiśniewski, Rafał Brzozowski, Maciej Zień i Beata Pawlikowska.


Beata Cholewińska i Krzysztof Ibisz

Beata Cholewińska i Krzysztof Ibisz


Więcej o zmianach w poranku w tym newsie.

Debiut Krzysztofa Ibisza w poranku


"Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest od godziny 5:58 na antenach: Polsatu, Polsatu2, Polsatu News i Polsatu Biznes. Pasmo "Nowy dzień" w weekendy prowadzą pary: Joanna Górska, Beata Cholewińska, Krzysztof Ibisz oraz Mariusz Abramowicz, z kolei w dni powszednie Bartosz Kurek.
#1 | Prokop dnia 07.01.14 18:23
Ibisz dobrze się czuje w takich lekkich formach a i trochę odmiany i lekkości Polsatowi News nie zaszkodzi. Nowe zmiany przysporzą zapewne kolejnych wiernych widzów tej stacji.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający