Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"SPINACZ TYGODNIA" ZADEBIUTOWAŁ W POLSAT NEWS I RADIU PIN (foto)Drukuj

Polsat News (HD)
W niedzielę, 5 stycznia równolegle na antenie Polsat News i Radia PiN zadebiutował pierwszy wspólny program publicystyczny obu redakcji - "sPiNacz tygodnia", prowadzony przez Marcina Kowalskiego z Radia PiN. Gośćmi magazynu byli Małgorzata Starczewska-Krzysztofek (ekonomistka PKPP Lewiatan), Witold Orłowski (ekonomista) i Olgierd Annusewicz (politolog).


Marcin Kowalski

Witold Orłowski, Małgorzata Starczewska-Krzysztofek i Olgierd Annusewicz

Prowadzący wraz z gośćmi w studiu Polsat News


"sPiNacz tygodnia" to podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. W programie prowadzący wraz z zaproszonymi ekspertami skomentują najciekawsze zdarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze z kraju i ze świata. Program będzie realizowany na zmianę ze studia Polsat News i Radia PiN. Program poprowadzi para dziennikarzy radiowych – Agnieszka Witkowicz- Matolicz – pełniąca funkcję szefa newsroomu Radia PiN i zastępcy redaktora naczelnego oraz Marcin Kowalski – dziennikarz Radia PiN. Emisja "sPiNacza tygodnia" w każdą niedzielę o godz. 11:30.

Foto: @Viking/@pyra115
#1 | Prokop dnia 07.01.14 18:34
Radio PIN jest fajne nie powiem, Polsat News też. Także taka dziennikarska współpraca jak się okazało wychodzi całkiem ciekawie. Zawsze programy z gośćmi coś w sobie mają.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający