Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TELEPACE HD W CYFROWYM POLSACIE. ZMIANY NA LIŚCIE OPERATORA (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W dniu dzisiejszym na liście Cyfrowego Polsatu doszło do zmian. Operator podmienił przekaz Telepace w standardowej rozdzielczości na ten w wysokiej rozdzielczości (HD). Telepace w wersji SD niedawno zakończył nadawanie, a podmieniając przekazy, abonenci zyskali dostęp z pozycji oficjalnej listy operatora, do kolejnej stacji HD. Telepace HD dostępny jest w dekoderach na kanale 252. Ponadto doszło do innych zmian na liście Cyfrowego Polsatu.


Cyfrowy Polsat poprawił identyfikator muzycznego kanału AAA Music (dotychczas ID: Moozik). Znajduje się on na pozycji 272. Ponadto na liście zameldował się kanał Kazakh TV - pozycja 267 (dotychczas CaspioNet), oraz Tunisia Nat 1 - 268 (dotychczas TV7 Tunis). Natomiast kanał Al Jazeera Sport Channel zastąpił beIN Sports Global (poz. 216). Cyfrowy Polsat usunął również dwa przekazy kanałów RTL, które meldowały się odpowiednio: poz. 279 - RTL Schweiz oraz 236 - RTL 2CH.

Telepace HD to kanał o charakterze religijnym, dostępny w formie FTA, w wersji HD na satelicie Eutelsat Hot Bird 13E.

Parametry techniczne Telepace HD:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 12476 GHz, pol. H, SR: 29900, FEC: 3/4, (DVB-S2/8PSK)


Aktualizacja: Na pozycji 260 pojawił się francuski kanał telewizyjny poświęcony łowiectwu i wędkarstwu Chasse et Peche.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający