Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

RUSZYŁ KONKURS PLUSA - DO WYGRANIA SMARTFONY I GADŻETYDrukuj

Plus
Po świętach i sylwestrowej zabawie przyszedł czas wyprzedaży, i w Plusie trwa właśnie Hiperwyprzedaż smartfonów i sprzętów LTE w ofertach abonamentowych, internetu i mixa. Na oficjalnym fanpage’u sieci facebook.com/Plus pojawił się również konkurs "Łap spadające ceny".

Zasady gry są proste i przypominają mechanizm znany z popularnej zabawy "Łapanie jajek przez wilka" - należy uzbierać jak najwięcej spadających rabatów, by uzyskać maksymalną obniżkę cenową oraz kreatywnie odpowiedzieć na pytanie. Dla najlepszych graczy mających najwięcej punktów za grę oraz odpowiedź do wygrania są trzy smartfony Nokia Lumia 520 oraz gadżety Plusa.

„"Łap spadające ceny" to kolejna aplikacja budująca zaangażowanie naszych fanów na Facebooku oraz wspierająca inne działania Plusa. Dotychczas takie aktywności spotykały się z aprobatą ze strony naszych klientów i mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.” – mówi Katarzyna Kryda, Kierownik Projektu w Plusie.

Aplikację "Łap spadające ceny" przygotowała Agencja faceADDICTED, a konkurs potrwa do 17 stycznia.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający