Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FAJKS I STEFANIK W TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Piotr Fajks został nowym członkiem zarządu Telewizji Polsat, odpowiadać będzie za kanały TV4 i TV6 - informuje portal wirtualnemedia.pl. Poprzednio Fajks pełnił funkcję prezesa Polskich Mediów. Do Polsatu przeszedł również dotychczasowy szef programowy Czwórki - Adam Stefanik.

Dołączenie Fajksa do zarządu Polsatu to efekt przejęcia spółki Polskie Media (dotychczasowego nadawcę Czwórki i Szóstki) przez Telewizję Polsat. Transakcję zrealizowano pod koniec sierpnia 2013 roku, a formalne połączenie obu firm nastąpiło 31 grudnia ub.r. W efekcie od tego dnia Polsat jest bezpośrednim nadawcą kanałów TV4 i TV6.

Piotr Fajks prezesem Polskich Mediów był od 2006 roku. W latach poprzednich był także dyrektorem programowym Polsatu. Z kolei Stefanik nie będzie pełnił funkcji dyrektora programowego Czwórki i Szóstki, ale nadal ma odpowiadać za program obu kanałów. Cały czas pozostaje także prezesem informacyjno-rozrywkowej Superstacji.


Informuje: wirtualnemedia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający