Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS Z APLIKACJĄ "KONTO PLUS NA KARTĘ I MIX"Drukuj

Plus
Od dziś, 10 stycznia, klienci Plusa korzystający z ofert "na kartę" i mix mogą zarządzać swoim kontem bezpośrednio w telefonie. Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji "Konto Plus na Kartę i Mix" dostępnej bezpłatnie w Sklepie Play.


Aplikacja umożliwia proste zarządzanie kontem:
· pozwala sprawdzać saldo i termin ważności konta,
· informuje o taryfie aktywnej na koncie,
· przedstawia listę aktywnych usług na koncie,
· pozwala włączyć lub wyłączyć dodatkowe usługi dostępne w aktualnej taryfie.

Zarządzanie kontem w ramach aplikacji "Konto Plus na Kartę i Mix" odbywa się przy pomocy krótkich kodów określonych we właściwym cenniku/promocji. Aplikacja wykorzystuje transmisję danych, ale nie powoduje naliczenia dodatkowych opłat czy zmniejszenia pakietu danych klienta.

Korzystanie z aplikacja nie wymaga podawania loginu/hasła gdyż do identyfikacji konta klienta wykorzystywany jest numer telefonu przypisany do karty SIM.
#1 | erbanceks dnia 10.01.14 21:30
Ta aplikacja nie działa, nie chce się włączyć. Jest napisane: Nie udało się pobrać danych niezbędnych do pierwszego uruchomienia aplikacji. Prosimy spróbować ponownie za jakiś czas.

Chciałem jeszcze dodać, że chyba u nikogo ta aplikacja nie działa z tego co wyczytałem!

Myślę, że wkrótce będzie jakaś aktualizacja.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający