Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNIE: "TANIEC Z GWIAZDAMI" OD MARCA W POLSACIEDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Telewizja Polsat oficjalnie potwierdziła krążące w internecie informacje dotyczące tanecznego show "Taniec z Gwiazdami" na swojej antenie. Jak podaje stacja, już w marcu widzowie będą mogli obejrzeć program w Polsacie. Producentem formatu będzie firma Rochstar.


"Z radością potwierdzamy, że na początku marca ruszy pierwsza edycja "Tańca z gwiazdami" Telewizji Polsat. Z sukcesem zakończyliśmy negocjacje z dystrybutorem formatu - BBC Worldwide. Tak samo jak autorzy formatu uważamy, że program ma ogromny potencjał i widzowie na całym świecie uwielbiają go oglądać. Producentem programu będzie firma Rochstar. Wszelkie dodatkowe informacje przedstawimy w późniejszym terminie. " - poinformował Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu w komunikacie.
#1 | Viking dnia 10.01.14 14:15
Z Polsatem dzieje się coraz gorzej. Uśmiech
#2 | mefist dnia 10.01.14 14:20
Małpowac TVN?!? Żenada!!!cenzuracrazy
#3 | PN dnia 10.01.14 14:33
A jednak to prawda. Cóż tu pisać...
#4 | tadeusz242 dnia 12.01.14 19:33
Polewka Ale SYF nie program Polewka
#5 | Baldur dnia 13.01.14 22:45
Chyba nie jest tak źle tym bardziej, że polsat też ma swoje gwiazdy i chciałby je pokazać trochę z innej strony. Co do samego programu to ma on szanse w polsacie na nowe otwarcie. Polsat potrafi robić takie programy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający