Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS BANK WPROWADZIŁ KONTO PLUSDrukuj

PlusBank
Plus Bank oferuje od kilku dni swoim Klientom rachunek bankowy - Konto Plus. Produkt dedykowany jest wszystkim Klientom indywidualnym, którzy cenią sobie swobodę zarządzania i korzystania ze swoich środków.Każdy Klient posiadający rachunek ma standardowo zagwarantowane za darmo:
* prowadzenie konta,
* wydanie karty debetowej,
* przelewy internetowe i zlecenia stałe (w tym invoobill),
* przyznanie limitu kredytowego w rachunku konta,
* wszystkie wypłaty z bankomatów Euronet i bankomatów własnych,
* powiadomienia o zmianie salda konta.

Wszyscy Klienci, którzy aktywnie korzystają ze swojego rachunku płacąc co miesiąc kartą do konta min. 500 zł (w tym płatności w Internecie) oraz przelewając na niego min. 1 000 zł otrzymają także gwarancję braku opłat za:
* korzystanie z karty debetowej MasterCard Debit™,
* korzystanie z naklejki PayPass™,
* wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Abonenci Plus, korzystając z konta otrzymują jeszcze więcej korzyści, bowiem co miesiąc za każde 500 zł wydane kartą debetową lub naklejką PayPass™ (transakcje sumują się) ich faktura zmniejszy się o 5% wartości abonamentu lub też otrzymają dodatkowe 5% wartości doładowania telefonu Plus Mix lub Plus na kartę. Maksymalnie faktura Klienta może zostać zmniejszona nawet o 100% wartości abonamentu. To jednak nie wszystko. Stali Klienci sieci Plus nagradzani są dodatkowymi zniżkami stażowymi na abonament.

Dla posiadaczy Konta Plus przygotowano także ofertę limitu kredytowego w koncie w wysokości 2 000 zł. Limit w koncie jest całkowicie bezpłatny przez 30 dni od chwili jego przyznania.

Już w najbliższym czasie, lista benefitów dla posiadaczy Konta Plus zostanie rozszerzona o kolejne oferty oraz aplikację dla bankowości mobilnej.

Konto Plus można otworzyć w Oddziale Plus Bank S.A., telefonicznie w Centrum Obsługi Klienta pod numerem 801 44 55 66 lub poprzez dedykowany formularz na stronie plusbank.pl. W najbliższym czasie oferta Plus Bank S.A. będzie dostępna również w sieci sprzedaży Plusa. Strategią Plis Bank S.A. jest stworzenie komplementarnej oferty bankowej, połączonej z usługami Operatora sieci Plus.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający