Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PIERWSZY ODCINEK NOWEGO SERIALU HBO "DETEKTYW" W IPLIDrukuj

IPLA
Widzowie telewizji internetowej IPLA mogą bezpłatnie obejrzeć pierwszy odcinek najnowszego serialu produkcji HBO – "Detektyw". Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli kontynuować oglądanie serialu na kanale HBO i w serwisie HBO GO (jeśli posiadają ten kanał lub pakiet w ramach swojego abonamentu), gdzie będzie dostępna cała seria nowej produkcji.

"HBO jest naszym wieloletnim partnerem. Nieustannie szukamy nowych obszarów współpracy i rozwiązań, które będą korzystne dla widzów i naszych firm. Teraz mamy do czynienia z bezprecedensowym udostępnieniem nowej produkcji HBO w zewnętrznym serwisie internetowym – największej polskiej telewizji internetowej IPLA. Nasza wspólna decyzja wynika z chęci zbadania potencjału takiej dystrybucji" – mówi Beata Białkowska, dyrektor marketingu i sprzedaży, Cyfrowy Polsat S.A.

Udostępniony przez HBO w IPLI pierwszy odcinek nowego serialu widzowie obejrzą bezpłatnie i bez reklam.

Autorem scenariusza serialu "Detektyw" jest pisarz Nic Pizzolatto, reżyserem Cay Joji Fukunaga, zdjęcia nakręcono w Luizjanie. Główni bohaterowie ośmioodcinkowej serii to para detektywów – Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey), którzy w połowie lat 90. pracowali razem w wydziale kryminalnym. Rozwiązywali oni w tym czasie sprawę rytualnego zabójstwa. W 2012 roku nieoczekiwanie popełniona zostaje podobna zbrodnia, co powoduje, że partnerzy muszą zmierzyć się z trudnym zadaniem odnalezienia zabójcy i powrotu do nierozwiązanych spraw sprzed lat… Obydwu detektywów pozornie wiele dzieli – począwszy od sytuacji rodzinnych po usposobienie, łączy jednak poczucie misji, wiara w sprawiedliwość i chęć wymierzenia kary za zło i przemoc.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający