Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYBRANE HD 5000 Z NOWYM SOFTEMDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił na satelicie nowe oprogramowanie dla 50 tysięcy dekoderów HD 5000. Nowy soft oznaczony został numerem 2.64.1.5. i wdrażany jest etapami, co oznacza, że w następnych krokach będzie udostępniany kolejnym grupom odbiorców.


Nowa wersja oprogramowania dedykowana jest dla poprawy stabilności odbiorników, a także dla funkcjonalności dostępnych w przyszłości.

Przypomnijmy, że soft aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".
#1 | mikun8 dnia 15.01.14 11:15
A KIEDY POLSAT ZMUSI KOŃCU FIRMĘ SAGEM DO ZROBIENIA ODPOWIEDNIEGO SOFTU DO DEKODERÓW SAGEM ESI-88 KTÓRE NADAL SĄ OFEROWANE PRZEZ POLSAT(i to w ofertach premium)A OPROGRAMOWANIE ARCHAICZNE (zwisy,restarty,długie logowanie itd..o braku IPLI już nie wspominam)!!!!!!!!!!!Złośćcenzura
#2 | AR HD dnia 15.01.14 11:43
Ciekawe kiedy CP udostępni nowy soft dla wszystkich. Oby długo nie testował. 50 tysięcy królików doświadczalnych.Pokazuje język

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający