Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS Z CYKLEM "BEZPIECZNA ZIMA" O PORANKUDrukuj

Polsat News (HD)
Poranny program "Nowy dzień z Polsat News" od 18 stycznia rusza w Polskę z cyklem "Bezpieczna zima". Przez kolejne siedem weekendów, w które przypadają ferie zimowe, widzowie przywitani zostaną z różnych górskich miejscowości. Wyjazdowe poranki poprowadzą: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Krzysztof Ibisz, Mariusz Abramowicz oraz Marek Horczyczak.

"Nowy dzień z Polsat News", co weekend, od 18 stycznia przywita widzów z innej górskiej miejscowości:
18-19 stycznia - Ustrzyki Dolne
25-26 stycznia - Szczawnica (Kluszkowce)
1-2 lutego – Jaworzyna Krynicka
8-9 lutego – Czarna Góra
15-16 lutego – Bania Białka Tatrzańska
22-23 lutego – Szczyrk
1-2 marzec – Zieleniec

Każdy wyjazdowy poranek będzie obsługiwało dwoje prowadzących oraz prezenter Prognozy Pogody Marek Horczyczak. W trakcie programu będą realizowane łączenia z Warszawą skąd nadawane będą serwisy informacyjne i sportowe. Podczas wyjazdowych poranków Polsat News pokaże możliwości spędzania wolnego czasu w czasie ferii, bezpieczeństwa w trakcie urlopowania, prowadzący odwiedzą także atrakcje danego regionu. Program "Nowy dzień z Polsat News" jest nadawany od 5:58 do 10:00 na 4 antenach jednocześnie: w Polsacie (do godz. ok. 8.00), Polsat News, Polsat Biznes, Polsat 2. Program powstaje przy współpracy z PZU SA, Tauron Polska Energia oraz Polkomtel, operator sieci Plus.
#1 | Prokop dnia 22.01.14 10:25
Było już coś podobnego wcześniej bodajże 'bezpieczne wakacje'. Fajnie to wtedy wyszło. Takich programów nigdy za dużo, a jeśli jeszcze w dobrej oprawie Polsatu News to tym bardziej będzie warte uwagi.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający