Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"ŁOZO" ODCHODZI Z "TYLKO MUZYKA. MBTM". PIOTR ROGUCKI NOWYM JUROREM (foto)Drukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Zmiany w show Telewizji Polsat "Tylko muzyka. Must be the music". W VII edycji w fotelu jurora zobaczymy niepokornego wokalistę Comy – Piotra Roguckiego. Po prawie trzech latach program opuszcza dotychczasowy juror Wojtek Łozowski. Decyzja "Łoza" związana jest z jego zaangażowaniem w prace nad solowym projektem muzycznym oraz nowym albumem zespołu Afromental.Piotr Rogucki


Twórcy show długo zabiegali by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny. Rogucki to artysta wszechstronny, nie bojący się eksperymentów i nie dający się zaszufladkować. Od mocnego brzmienia Comy płynnie przechodzi do solowych projektów neofolkowych, a muzyczną pasję godzi na co dzień z aktorstwem.

Producenci programu dziękują Wojtkowi za wiele niezapomnianych emocji, których widzowie doświadczyli dzięki jego udziałowi w sześciu edycjach show. Uczestnikom programu, a zwłaszcza pięknym uczestniczkom będzie brakowało jego ujmującego uśmiechu. Wojtek Łozowski kompetentny juror, znawcą soulu, ciężkich brzmień i hip-hopu zawsze wspierał młodych twórców występujących w programie.


Foto: Polsat
#1 | AR HD dnia 17.01.14 11:13
Ej no bez jaj. Szkoda Łoza crazy
#2 | Prokop dnia 22.01.14 10:16
Szkoda Łoza, ale myślę, że wybór Polsatu jak najbardziej trafiony. Rogucki zatrzęsie. MBTM zyska nową jakość, powiew ciężkiej świeżości. Czekam na efekt.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający