Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS BANK Z BANKOWOŚCIĄ MOBLINĄDrukuj

PlusBank
Plus Bank wprowadził bankowość mobilną. Od teraz korzystanie z bankowości w telefonie będzie jeszcze wygodniejsze dzięki Aplikacji Mobilnej plusbank24, poprzez którą można m.in. wykonać dowolne przelewy (w tym przelew QR, ZUS, US), sprawdzić stan konta, historię transakcji kartą debetową lub kredytową, doładować on-line telefon komórkowy, założyć lokatę.

Wszystkie funkcjonalności dostępne poprzez Aplikację Mobilną pojawią się na stronie www.plusbank.pl w zakładce Bankowość Elektroniczna. Korzystanie z Aplikacji Mobilnej jest bezpłatne, a dodatkowo Klienci sieci Plus nie zapłacą za transmisję danych w telefonie nawet, jeżeli nie posiadają pakietu internetowego.

Aplikacja Mobilna dostępna będzie na 3 systemy operacyjne:
· Android (wersja minimum 2.3)
· iOS (wersja minimum 5.0)
· Windows Phone (wersja minimum 7.5)
i można ją pobrać ze sklepów właściwych dla danego systemu operacyjnego. W pierwszej kolejności pojawi się aplikacja dedykowana dla systemu Android, a do końca stycznia będzie udostępniona dla pozostałych systemów operacyjnych.

Proces aktywacji jest prosty, szybki i bezpieczny. W jego wyniku zdefiniowane zostaje hasło do logowania i PIN do autoryzacji transakcji. Po potwierdzeniu aktywacji aplikacji na stronie www.plusbank.pl można korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji.

Zdaniem Tomasza Krzaka – Członka Zarządu nadzorującego Pion Sieci Zewnętrznej oraz rozwój Bankowości Elektronicznej i Mobilnej w Plus Bank S.A. – "Aplikacja Mobilna to filar mobilnego banku, którym jest Plus Bank. Dlatego też Aplikacja będzie stale rozwijana o kolejne funkcjonalności, w tym m.in. płatności mobilne oraz e-commerce."

Dotychczas klienci Plus Bank mogli korzystać przy użyciu telefonu komórkowego z:
- bankowości mobilnej poprzez stronę lajt,
- naklejki zbliżeniowej MasterCard paypass na telefon, pełniącej podczas zakupów funkcję tradycyjnej karty płatniczej,
- serwisu powiadomień o zmianach salda na koncie (sms/email), pozwalającego na bieżące otrzymywanie informacji o transakcjach np. o zasileniu konta lub realizacji przelewu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający