Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OGŁOSZENIE PRZERWY W OBRADACH NWZ CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat poinformował, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki podczas obrad w dniu 16 stycznia 2014 r. podjęło uchwałę w sprawie zarządzenia przerwy w obradach Walnego Zgromadzenia do dnia 23 stycznia 2014 r. do godziny 10:00. Obrady Walnego Zgromadzenia będą kontynuowane w Warszawie przy ul. Łubinowej 4a.Na Walnym Zgromadzeniu nie podjęło wszystkich niezbędnych uchwał, by spółka mogła zrealizować transakcję przejęcia Polkomtela. Wszystko wskazuje na to, że przeciw emisji akcji zagłosowały OFE, które nie zgodziły się z wyceną udziałów w Meletem. Przerwa w obradach będzie trwała do 23 stycznia, po niej akcjonariusze zasiądą po raz drugi by przedyskutować kilka kwestii.

WAŻNA INFORMACJA OD ZARZĄDU CP WS. WYCENY GODZIWEJ SPÓŁKI METELEM

Przypomnijmy, że niedawno Zarząd Cyfrowego Polsatu poinformował, że wartość godziwa wkładu niepieniężnego w postaci 100% udziałów Metelem na dzień 30 września 2013 r. została oszacowana przez Zarząd Spółki na kwotę 6.150.000.000 (sześć miliardów sto pięćdziesiąt milionów) złotych i uwzględnia wartość godziwą zadłużenia grupy Metelem.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający